Lista ocen Peugeot 406 Sedan 2.0 HDi 109KM 80kW 1998-2004 (28) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysiek
Sedan 2.0 HDi 109KM 80kW
Jakość jak za te pieniążki jakie ja dałem jest bardzo dobra. Do słabych stron tego samochodu należą Materiały które po kilku latach zaczynają odchodzić z Boczków a na siedzeniach z przodu się rozciągnęły. Zaletą jest ocynk...przy zakupie jednak trzeba uważać na progi i błotniki które lubią rdzewieć od środka a ciężko je zakonserwować bo w progach nie ma żadnych otworów technologicznych da się jednak odchylić nadkola i tam mocno napsikać...
~zaqwsx
Sedan 2.0 HDi 109KM 80kW
Tutaj muszę dać doskonałą ocene. Samochód plus opłaty, filtry, oleje, naprawa uszkodzeń, podniesienie mocy, nowe opony razem około 9000zł.Rocznik 28-12-2000r. z południa Francji-zero korozji, klimatronik, el. fotele, komputer, czujnik deszczu, alusy, elektryka, centralny zamek i silnik diesla na CR. Za Niemca w tej klasie z podobnym wyposażeniem i silnikiem musiałbym dać jeszcze raz tyle- nie warto.
~Tcmmaso PL
Sedan 2.0 HDi 109KM 80kW
Za tą cenę bardzo dobre auto. Ekonomiczne, nowoczesne, dobrze wyposażone. Trzeba tylko mieć mechanika specjalizującego się w PEUGEOTACH, bo niektórzy rozkładają ręce z tak prostą usterką jak uszkodzone sprzęgiełko sprężarki klimatyzacji, albo wymiana koła pasowego.
~Zaqwsx
Sedan 2.0 HDi 109KM 80kW
Myślę, że nie da się kupić taniej tak dobrego samochodu, jednak kupno dobrego egzemplarza w tym wieku nie jest wcale proste. Często ktoś kupi wypicowaną "padlinę" na szybko, a potem pisze że złom itp.
~Credo
Sedan 2.0 HDi 109KM 80kW
Komfort porównywalny z autami niemieckimi ale cena za to o wiele niższa. Za egzemplarz sprzed liftu należy dać od 8 do 14 tys w zależności do stanu i wyposażenia. Modele oscylują w granicach 14 do nawet 24 tys za modele z 2004 roku.
~chudley84
Sedan 2.0 HDi 109KM 80kW
posiadam wersje ze skorzanatapicerka, deska rozdzielcza miekka boczki drzwi w skorze jest dobrze konsola srodkowa troche plastikowa ale jest ok
~tomeq
Sedan 2.0 HDi 109KM 80kW
jakość oceniam na 5+, gorzej jest z ceną młode roczniki są stosunkowo drogie ale czego się nie robi dla odrobiny radości z podróżowania.
~ROBERTu
Sedan 2.0 HDi 109KM 80kW
Dla mnie zakup życia, taki samochód, z tak bogatym wyposażeniem w cenie... moja tajemnica, to prawdziwy rodzynek.
~newmario
Sedan 2.0 HDi 109KM 80kW
Jak sie trafi na dobry egzemplarz to trzeba zapłacić, ale warto a to i tak taniej niz w innych markach za tą powierzchnie użytkową.
Dziennik kosztów dla Peugeot 406 Sedan 2.0 HDi 109KM 80kW
6,8
~jp007
Sedan 2.0 HDi 109KM 80kW
za ta cene - jakosc ktora za nia dostajemy jest wysoka a w eksploatacji poprostu zarabiamy ze mamy to auto!
Peugeot 406 Sedan