Ocena kierowcy - Peugeot 406 Sedan

Bruno85, 8 lat temu
Silnik 2.2 HDi 133KM 98kW
Rok produkcji 2002
Peugeot 406 Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW 2000-2004 - Oceń swoje auto
Niezły samochód za śmieszne pieniądze , ciągle nieźle wygląda jak na te lata , ma swój styl ma to coś którego honda nie miała , hondą jezdziłem bo musiałem peugeotem jeżdze bo lubie:) Ogólnie samochód dla ludzi którzy umieją o auto dbać i je prawidłowo eksploatować gdyż LEW nie toleruje druciarstwa
silnik dość głośny jak jest zimny potem jak sie rozgrzeje cichutki, odczuwalna turbodziura do ok 1800-2000 obrotów , potem ciągnie juz bardzo ładnie , ogólnie ok
skrzynia średnia , czasem trzeba ponownie wbić wsteczny w accordzie była lepsza , za długi lewarek , ale ogólnie ok
jest dobrze , 2.2 hdi ma nieco utwardzone zawieszenie , wiec nie buja jak w radzieckim tapczanie , jest ok , w hondzie było dużo gorzej
co tu dużo pisać płyniemyyyyyyy :)
ok
troche paruje szyba przednia poza tym ok
miejsca więcej niż w hondzie szczególnie na tylnej kanapie , źle wypadają tylko podłokietniki gdyż są ustawione pod złym kątem w stosunku do drążka zmiany biegów
jak jest zimny to nieco go słychać , potem cisza , powyżej 120 km na h słychać jakieś szumy powietrza delikatne , hondy na biegu jałowym nie słyszałem wogóle no ale to diesel ogólnie w porównaniu do tdi to rewelacja
auto posiadam 2 miesiace więc jak narazie odpukać bez usterek , spalanie miasto ok 9 l trasa 7 ( jazda do 3 tysięcy obrotów) , pali nieco więcej jak tdi ale i kopyto lepsze:)
W cenie 8 tysięcy złotych kupiłem samochód , z oryginalnym przebiegiem 200 tyś wymienioną dwumasą i sprzęgłem , wymienione zawieszenie i hamulce , dolany płyn do fapu , zero błędów w kompie , środek niemal jak nowy , jeden wlaściciel od 11 lat , auto garażowane
brak " masy" w lampie tylnej , jak narazie nic poza tym
odpuuukać jak narazie nic sie nie dzieje złego

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 HDi 133KM 98kW [l/100km]

7,8