Lista ocen Peugeot 407 Coupe (20) - Ergonomia

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maybach
Coupe 2.7 V6 24V HDi FAP 204KM 150kW
Był to główny powód mojego rozstania z Coupetą. Auto z zewnątrz jest ogromne, jednak poza pierwszym rzędem siedzeń nie odczujemy tego w środku. Schowków raczej niewiele, jeden mały i chybotliwy uchwyt na kubek z przodu, z tyłu miejsca na nogi brak (co nie było dla mnie akurat problemem) oraz ten nieszczęsny bagażnik... Nie jest mały, ale nawet po złożeniu siedzeń nie można w niego praktycznie nic wpakować ze względu na wielkość otworu...
~ssasdqwe
Coupe 2.0 HDi FAP 136KM 100kW
Z ergonomia troszkę gorzej co do dużej ilości przycisków i funkcji możemy sie przyzwyczaić w końcu bierzemy auto na dłużej to położenia niektórych z nich juz nie zmienimy często sie więc bd zdarzać przez przypadek łokciem bd otwierać szyby :) Czy bd szukac pokrętła od podgrzewania foteli czy ustawiać moc grzania :/ ale jak juz mówiłem tego juz nie zmienimy albo sie do tego przyzwyczaimy albo trzeba zmienić wybór auta ...
~xxx
Coupe 2.7 V6 24V HDi FAP 204KM 150kW
Konsola środkowa nie pasuje do tego samochodu. Jednak wszystkie przyciski są umieszczone dość dobrze, łatwo to wszystko ogarnąć mimo mnogości funkcji, jak na auto z 2006 roku jest ich serio dużo. Zdecydowanie więcej niż u konkurencji za tę cenę. Aux w schowku. Schowki duże. Dwa gniazda 12v. Na plus wielofuncyjny podłokietnik. Bagażnik serio duży jak na coupe.
~Nocturne
Coupe 2.7 V6 24V HDi FAP 204KM 150kW
Ergonomia super. Francuzi to potrafią. Bardzo przyzwyczaiłem się do manetek do satelit ze sterowaniem radia i komend głosowych. Wszystko jest na przyciski, żadnych touch screenów. Owszem, trzeba czasem poczytać instrukcję, ale po kilku miesiącach się docenia. Fotele bardzo wygodne, u mnie były kubełkowe, super na długie trasy. Trochę przeszkadza akumulator w bagażniku.
~AdiKas
Coupe 2.2 16V 163KM 120kW
Tylko jeden kubek na napoje, ale fajny podłokietnik z dwoma wysokościami. Przyciski otwierania szyb za bardzo z tyłu. Na desce dużo przycisków, natomiast po ich ogarnięciu sporo ułatwiają. Duży chłodzony schowek, do którego wchodzi 6 browarów! Beznadziejny tryb auto w wycieraczkach i jego sposób wyłączania. I brak tylnej wycieraczki.
~zagrom
Coupe 2.7 V6 24V HDi FAP 204KM 150kW
Ergonomia ..... jak w kazdym innym Peugeocie. Kto mial zwykla 407-ke bedzie jak u siebie w domu. Nie jest to moze minus tego auto poniewaz materialy uzyte we wnetrzu sa pierwszej jakosci, ale w coupe oczekiwal bym troszeczke innej konsoli srodkowej i oczywiscie mniejszej kierownicy.
~osskar72@wp.pl
Coupe 2.7 V6 24V HDi FAP 204KM 150kW
WSZYSTKO JEST POD REKA.REWELACYJNE STEROWANIE TEMPOMATEM JAK I RADIEM.TROCHE UWAGI WYMAGA TYLKO OBSLUGA TELEFONEM.PRZELACZNIKI OD STEROWANIA SZYBAMI TROCHE ZADALEKO COFNIETE DO TYLU.NADMIENIAM ZE JEST TO COUPE WIEC DRZWI TROCHE DLUZSZE NIZ W NORMALNYM SEDANIE CZY SW
~Pierwszyfrancuz
Coupe 3.0 V6 24V 211KM 155kW
Ten wątek to też jakoś nie jest silną stroną tego modelu, żeby dwóch większych kubków nie mógł postawić obok siebie. Ja to nie wiem o czym oni myśleli tak projektując środek, że co? Pasażer będzie mieć rączki wolne to będzie sobie trzymać?
~Darek S
Coupe 2.7 V6 24V HDi FAP 204KM 150kW
Bardzo dobrze rozplanowane wnętrze. Szyba dachowa sprawia wrażenie bliskiego kontaktu z otaczającą przestrzenią, świat staje się większy. Jest to pierwszy samochód, w którym nie lubię słonecznej pogody, bo trzeba zasłonić dach.
Dziennik kosztów dla Peugeot 407 Coupe
7,6
13,8
~michał
Coupe 2.0 HDi FAP 136KM 100kW
wszystko pod ręką, sterowanie przy kierownicy i radia i tempomatu, nawi i cały system audio prosty i przyjemny, funkcja obsługi głosowej bardzo przydatna szczególnie przy wybieraniu różnych nośników z muzą
Peugeot 407 Coupe