Ocena kierowcy - Peugeot 407 Sedan

bkw_brw, 14 lat temu
Silnik 1.6 HDi FAP 109KM 80kW
Rok produkcji 2005
Peugeot 407 Sedan 1.6 HDi FAP 109KM 80kW 2004-2011 - Oceń swoje auto
Silnik : Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyl silnik niskie spalanie dobra dynamika
Inne : FILTR CZASTECZEK STALYCH FAP - DOSC DUZE PROBLEMY DROGA NAPRAWA
Silnik : RAZ MI SIE ROZSZCZELNIL WTRYSKIWACZ PALIWA ZALOZYLI NOWA USZCZELKE ZA NIEWIELKIE PIENIAZKI
Układ hamulcowy : PROBLEMY Z KLOCKAMI I PISZCZENIEM DOSC CZESTE ZURZYCIE
ogolnie polecam wszystkim ten samochod dla ktorych liczy sie wygoda oryginalny wyglad (dosc juz tych VW,BMW,AUDI na naszych drogach) Dla tych ktorzy jezdza duzo po miescie i liczy sie spalanie polecam wersje z silnikiem 1,6Hdi dla klientow ktorzy maja duzo jazdy po trasach polecam 2,0 hdi no to zycze wszystkim udanego zakupu 407 ajćć zapraszam tez na zloty klubu peugeot polska.
Silnik pracuje bardzo elastycznie i bez zarzutów - Ci ktorzy smieja sie z takiego silnika przy tym samochodzie polecam niech sie przejada naprawde pozytywnie sie zaskoczylem jest calikiem dynamiczny w stosunku jakos cena i spalanie daje 5
Tutaj musze stwierdzic iz brakuje biegu nr 6 dlatego Ci ktorzy duzo jezdza na trasach polecam 2,0 Hdi
Bardzo przyjemnie i doskonala praca ESP polecam przetestowac
boczne lusterka powinny byc wieksze.
Klimatyzacja moglaby chodzic lepiej aczkolwiek nie mam doswiadczenia z innymi autami z klima jest to moje pierwsze auto z klima.
Z tylu troche malo jest miejsca za to z przodu bardzo wygodnie dla rodziny 2+2 idealne
wycizenie pojazdu jest bardzo dobre gdyby byl 6 bieg bylo by reweelacyjne na trasie jest calkiem znosnie max do 150km/h potem to juz glosno
Pod wzgledem spalania jestem bardzo zadowlony samochod bardzo ekonomiczny przy tym dynamiczny wiec mozna za niewielkie koszty pojezdzic calkiem szybko. Przy normalnej jezdzie pali 6,0l/100km Przy dynamicznej srednio ok. 6,4l/100km
W STOSUNKU JAKOŚĆ DO CENY NIE MA W SOBIE RÓWNYCH NIEPOWTARZALNY DESIGN ORAZ BARDZO DOBRE PROWADZENIE PRZY NISKIM SPALANIU _ POLECAM WSZYSTKIM
jezeli chodzi o jakies drobne usterki - brak
GłÓWNIE PROBLEMY Z FILTREM FAP ORAZ SZYBKIE ZUŻYCIE KLOCKÓW I TARCZ HAMULCOWYCH DROGI SERWIS...ASO PO ZA ASO CALKIEM NORMALNIE.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 HDi FAP 109KM 80kW [l/100km]

5,6