Oceny Peugeot 407 Sedan 1.6 HDi FAP 109KM 80kW 2004-2011

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Peugeot 407 Sedan 1.6 HDi FAP 109KM 80kW 2004-2011

~jasiek
Sedan 1.6 HDi FAP 109KM 80kW
Mój jedenasty Peugeot,bardzo wygodny,super ekonomiczne auto przy codziennych długich dojazdach, bardzo bezpieczne.Samochód doskonały na autostradę,trochę w naszych warunkach przy bardzo złych drogach i wysokich krawężnikach trzeba uważać na bardzo niski przód,kilka razy urwałem listwę ochronną pod zderzakiem,deska rozdzielcza mogła by się mniej odbijać w przedniej szybie.Silnik mimo ,że wzbudza uśmiech u "znawców" jest zupełnie wystarczający...
3,5
~Mirek, Warszawa
Sedan 1.6 HDi FAP 109KM 80kW
Kształt zewnętrzny jest fascynujący. Przyciąga uwagę zarówno kierowców, jak i pieszych. Zdecydowanie polecam silnik 2,0 HDi, lepsza dynamika i spalanie. Ciekawe zawieszenie, doskonale trzyma się na gładkich nawierzchniach. Niestety samochód jest podatny na boczne podmuchy wiatru. Mankamentem jest brak zewnętrznego uchwytu do zamykania bagażnika (sedan), wewnętrzny niestety nie zdaje egzaminu ze względu na "zbyt oporne" teleskopy bagażnika. W...
~Mateusz_P11_144
Sedan 1.6 HDi FAP 109KM 80kW
Nie jest to duży i pojemny SUV ale swoje zadanie spełnia w 100 %. Posiada wszystko czego oczkuję od samochodu tej klasy,w bardzo atrakcyjnej cenie! 1 warunek! Auto musi mieć potwierdzoną przeszłość. Wtedy mamy pewność że posłuży długo i bezawaryjnie.
~ONWwa
Sedan 1.6 HDi FAP 109KM 80kW
Fajny jak każdy francuz, miałem dawno temu 405 i oba mają to coś. Jak na razie bez awarii. Wady to brak 6 biegu, niski i długi przód, widoczność do góry (przy moim wzroście mino rozmiarów samochodu szyba za nisko i trochę za duże lusterko). Poza tym rewelacja, wygląda świetnie mino że to jeden z ostatnich wyprodukowanych koniec grudnia 2010.
~Arekwlkp
Sedan 1.6 HDi FAP 109KM 80kW
ogólnie uważam ,że jest ok. Stosunek ceny co do jakości na plus. Ma swoje minusy jak plusy. Można by troszke dopracować ale... W wersji sedan ok ale nie dla rodziny( wózek itd) troche za mały bagażnik. Rzuca się w oczy powoli się starzeje.
~Grzesiek
Sedan 1.6 HDi FAP 109KM 80kW
Auto poprostu piękne, wygodne, pojemne. Niestety irytuje mnie Fap który żyję własnym życie (czyści się kiedy chce) u mnie w pg wypalaniu towarzyszy włączony wiatrak, który potrafi działać nawet do 5 minut po wyłączeniu auta.

Usterki Peugeot 407

Peugeot 407 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~andrzej32malbork
Sedan 1.6 HDi FAP 109KM 80kW
Peugeot 407 to dojrzała konstrukcja, raczej wolna od poważnych wad. Komfortowe zawieszenie, elastyczny i oszczędny silnik (dynamika nie jest jego mocną stroną - chodzi oczywiście o 1,6 Hdi). Duże znaczenie ma odpowiednia eksploatacja (dobre ASO, właściwy olej INEO ECS 5W30 ze względu na filtr DPF i dobrej jakości paliwo). Zadbany egzemplarz na pewno się odwdzięczy bezproblemową eksploatacją.
~bkw_brw
Sedan 1.6 HDi FAP 109KM 80kW
ogolnie polecam wszystkim ten samochod dla ktorych liczy sie wygoda oryginalny wyglad (dosc juz tych VW,BMW,AUDI na naszych drogach) Dla tych ktorzy jezdza duzo po miescie i liczy sie spalanie polecam wersje z silnikiem 1,6Hdi dla klientow ktorzy maja duzo jazdy po trasach polecam 2,0 hdi no to zycze wszystkim udanego zakupu 407 ajćć zapraszam tez na zloty klubu peugeot polska.
~P.J. Erich5@wp.pl
Sedan 1.6 HDi FAP 109KM 80kW
Gdybym miał pod maską 2 litrowego diesla dałbym doskonale. 1.6 HDI jest dobrze. Utrudnienia związane z widocznością i dużym promieniem skrętu są rezultatem pięknej linii a jak wiadomo piekno nie zawsze idzie w parze z praktyką :).
~Tojfel
Sedan 1.6 HDi FAP 109KM 80kW
wszystko ok poza tym że nie pomogły zabezpieczenia serwisowe super zamek alarm i zabrali po 2 tygodniach uzywania :( nawt nie pisnął jak go brali w nocy cóz mieli podobno ich nie brać podobno pierwszy przypadek kradzieży cóż tak czsem bywa ale jestem zaskoczony że nawt nie pisnął......(oddajcie chociaz licncje i płyty)bo auta już nie chcę a jabłka zjedzcie bo dobre są............
Peugeot 407 Sedan