Lista ocen Peugeot 407 (583)

~Maybach
Coupe 2.7 V6 24V HDi FAP 204KM 150kW
Prawdziwy humorzasty lew. Aktualnie cieszy już nowego właściciela. To nie jest zły samochód, ale niestety bardzo niepraktyczny w szczególności przy dużej ilości jazdy miejskiej - ogromne gabaryty, bardzo mały promień skrętu, duży diesel, problemy z EGRami, pakowanie czegokolwiek do bagażnika. W trasie za to nigdy mnie nie zawiódł.
4,1
~HaysTo
Sedan 2.0 16V 136KM 100kW
Auto ma wszystkie potrzebne atuty w przeciętnym stopniu. Jest ładny, silnik dość pancerny, kultura pracy nie powala, ale jest przeciętna, nie można mówić, że tragedia. Przyspieszenie to to nawet ma, najlepiej przy 3500-4500 obrotach. Nie potrzeba więcej do jazdy na co dzień. Chyba największa zaleta tego modelu to stosunek jakości do ceny w porównaniu do konkurencji na rynku. Wyposażenie, bajery, nowoczesna sylwetka bije na głowę każdego Niemca...
~Michał
Coupe 2.0 HDi FAP 136KM 100kW
Komofortowe Coupe o oryginalnym majestatycznym i nie starzejącym się wyglądzie. Przejechałem tym samochodem 25 tys km przez okres roku czasu, brak jakich kolwiek awarii. Polecam wersję z silnikiem 2.0 HDI ze względu na trwałość jednostki oraz niskie spalanie- może 4 cylindrowy diesel nie do końca pasuje do jego wyglądu ale trwałość i bardzo niskie spalanie rekompensuje resztę.
~pekal
Sedan 2.0 HDi 136KM 100kW
Świetny wybór, jeśli ktoś szuka dużego i komfortowego, auta z silnikiem diesla, do spokojnej jazdy. Niespecjalnie upierdliwe u użytkowaniu, należy pamiętać o podstawowym serwisie oleju i filtrów, lać paliwo tylko na sprawdzonych stacjach (Common rail z wtryskami Siemens). Wtedy auto nie dostarczy nam negatywnych emocji. Jednak sportowych też nie dostarczy.
~falconn
Coupe 3.0 V6 24V 211KM 155kW
Ocena wysoka, ale trudno mi nie ocenić tego auta tak wysoko. U mnie po 406 Coupe 3.0 jest to kolejne Coupe z praktycznie tym samym silnikiem 3.0 ,211KM. Mogę dodać, że 406 Coupe zachowywał się jak "przecinak", był dosłownie pociskiem, natomiast 407 Coupe, to wygodny turystyk, który pokazuje pazur od pewnych wartości na obrotomierzu. Jest kilka elementów, które są już w 407 Coupe, a zaczynało mi ich brakować w 406, także między innymi...
~Dariusz
Sedan 2.0 16V 140KM 103kW
Wygląd oczywiście rzecz subiektywna, natomiast odważna i niezwykła stylistyka tego samochodu przemawia do mnie najbardziej. W swoim posiadam także spojler firmy Stella oraz wydech co znacznie poprawia wygląd samochodu.
3,5
~kotem
SW 2.0 16V 136KM 100kW
Auto bardzo tanie jak za takie wyposażenie, wygląd jest genialny i nadal na czasie, ale konsumpcja oleju i pierdoły psują całokształt, ale ma to coś co powoduje, że chce się go mieć i tyle.
3,4
~1nf1n1t3
SW 2.0 HDi 136KM 100kW
Ogółem auto godne polecenia pod warunkiem, że poprzednik dbał o stan techniczny - ilość różnych pierdół do zrobienia bo niechlujnym użytkowniku może zniechęcić na zawsze do francuzów (poprzednio miałem Citroena Xsarę II oraz Citroena C4). Denerwuje zbyt długi przód, czasami łatwo zahaczyć o kraweżnik/śpiący policjant.
~Bogdan
SW 2.0 HDi 136KM 100kW
Po poprzednich moich autach możecie się domyślać że ta zmiana nie była dla mnie łatwa. Piszę tu opinie ponieważ właśnie ten portal skłonił mnie do zakupu właśnie francuskiego diesla. Muszę powiedzieć że było bardzo ciężko. Kupiłem samochód który ktoś oddał w rozliczeniu w salonie i jestem drugim właścicielem od pół roku i 8tyś kilometrów. Przez pierwszy miesiąc po zakupie nie docierało do mnie że kupiłem francuza i za każdym razem kiedy do...
Dziennik kosztów dla Peugeot 407
7,6
9,1
11,5
~ssasdqwe
Coupe 2.0 HDi FAP 136KM 100kW
Auto duże i masywne robi wrażenie :) łatwo rozpoznawalne za dużo ich nie ma na naszych drogach:p full wyposażenie dobre prowadzenie spalanie w normie znakomity komfort jazdy nie można narzekać