Lista ocen Peugeot 5008 I Minivan (40) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek
Minivan 1.6 VTi 120KM 88kW
Tutaj Peugeot bije niemieckie i japońskie marki na głowę. Za tak wyposażony i przestronny samochód dałem tyle, co za rok młodsze kombi segmentu C z połową tego wyposażenia. Jakość materiałów w środku bardzo dobra - deska miękka, na boczkach welur i chrom, chrom dookoła nawiewów i zegarów. Do tego wyposażenie - wszystkie systemy bezpieczeństwa, komplet poduszek i kurtyn (dla wszystkich 3 rzędów siedzeń!), pełna elektryka, szklany dach,...
~Wojciacho
Minivan 1.6 HDi FAP 115KM 85kW
36 tys PLN za auto z 2011 r, 61 k km przebiegu, po dzwonie z przodu => wybór świadomy, ja jestem zadowolony. Auto nietuzinkowe, rzadko spotykane na drogach, bordo metalik rzuca się w oczy gdy lśni czystością ;-) Najbardziej brakowało mi po Carensie bluetootha (dokupiłem zestaw zewnętrzny za 89 PLN na osłonę przeciwsłoneczną i jest git) oraz firanek w drzwiach tylnych (dokupiłem roletki za 21 PLN i jest git).
~automaniak:-)
Minivan 1.6 HDi FAP 115KM 85kW
Stosunek jakości do ceny jest dobry wyłącznie w podstawowej wersji wyposażenia i z silnikami 1.6. Można dostać dobry rabat, dobre finansowanie i 5 letnią gwarancję. I dorzucą jeszcze jakieś dodatki typu alarm itp. Uważam, że bogatsze wersje wyposażenia to jakieś nieporozumienie - w tych cenach istnieją inne możliwości.
~Maku-104
Minivan 1.6 VTi 120KM 88kW
Jak na auto w swoim segmencie jestem zadowolony, puki co to dopiero 4 miesiąc nim jeżdżę więc przeglądy i potencjalne naprawy dopiero przede mną mam nadzieje iż będzie ich jak najmniej, a wybór silnika hmm nie chciałem dodatkowych osprzętów typu turbina itd miał być po prostu niezawodny silnik
~kris_kjk
Minivan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Tu dałbym więcej punktów gdyby się dało, naprawdę bardzo komfortowe , wygodne, przyjemne w prowadzeniu auto, a z wyposażenia takie prawie "wszystkomające" auto. Ciężko za takie pieniądze znaleźć tak wyposażone, wygodne, sprawiające przyjemność z jazdy auto.
~Minivanik
Minivan 2.0 HDi FAP 150KM 110kW
W tej klasie w podobnej cenie mamy C4 Grand Picasso, Smax, Grand Scenic III, Galaxy. Wybierajac 5008 nie ma wrazenia przeplacenia, mysle ze ceny eynkowe atrakcyjne. Za nizsza kwote dostaje sie auto tansze i lepsze np. os Tourana
~Gajowy
Minivan 1.6 e-HDi FAP 115KM 85kW
Bardzo dobry stosunek ceny do jakości i wyposażenia samochodu. Generalnie dałbym 5 gdyby nie szwankując wyświetlacz nawigacji oraz żyjące własnym życiem radio. Ford miał podobne dolegliwości. Pod tym względem VW był najlepszy.
~tdereb
Minivan 2.0 HDi FAP 150KM 110kW
Z uwagi na to, że model ten jest niezbyt doceniany, za rozsądne pieniądze można kupić naprawdę porządny i dobrze wyposażony samochód, który w dodatku nie zrujnuje budżetu domowego w trakcie eksploatacji
~Art
Minivan 1.6 HDi FAP 115KM 85kW
Jakość wykończenia i użytych materiałów przeciętna nie wyróżnia się na tle innych francuskich marek. Po przesiadce z niemieckiego auta może być małe rozczarowanie.
~Łukasz
Minivan 1.6 HDi FAP 115KM 85kW
Niedoceniany model, za rozsądne pieniądze dostajemy duży, praktyczny i całkiem sensowny samochód. Dowiezie do pracy, na zakupy, na wakacje, pociągnie też przyczepę 1300kg.
Peugeot 5008 I Minivan