Lista ocen Peugeot 5008 II (32)

~Jacek
Crossover 1.6 THP 180KM 132kW
Bardzo fajne auto. Kosmiczny kokpit robi niesamowite wrażenie i jest bardzo funkcjonalne. Praktycznie nie słyszlny bardzo dynamiczny silnik i świetnie pracujący 8-biegowy automat. Jeszcze takim nie jeździłęm. Moge powiedzieć że roi lepsze wrażenie niż DSG ze stajni VW (nie szarpie a jest bardzo szybki.
~Radosław
Crossover Facelifting 2.0 BlueHDi 177KM 130kW
Bardzo wygodne, pojemne i ciche auto. Bardzo dobre zarówno dla rodziny jak i na wakacyjne wyjazdy.
~Piotr
Crossover 2.0 BlueHDI 150KM 110kW
Auto nabyłem jako roczne z salonu. Przejechałem nim 100 tyś km. Posiadałem wersję sidmio osobową z manualną skrzynią biegów. Auto wykonane dobrze nie wzbudzające nadmiernych emocji z jazdy.
~Ernest
Crossover 1.6 THP 180KM 132kW
Zalety: - ogólnie auto jest naprawdę fajne - dobrze się zbiera - bardzo dobry promień skrętu jak na tak duże auto - dobrze się prowadzi, miłym zaskoczeniem jest kierownica, która mimo małych rozmiarów okazuje się bardzo wygodna - peugeot naprawdę wymyślił wspaniały kokpit - przestrzeń bagażowa jest ogromna - miejsce na nogi jak i wysokość wewnątrz sprawia, że każdy ma bardzo dużo miejsca - wygodne fotele, idealan wysokosć...
~Slk
Crossover 1.6 THP 165KM 121kW
Auto jest dopracowane, ale nie w takim stopniu, jak człowiek chciałby płacąc 165 tyś. PLN... Ciężko wymieniać pozytywy, jeśli człowiek jest poirytowany sprawnością elektroniki - ale w sumie na co ja liczyłem kupując Peugeota ;-) I podsumuję to tak - usterki mogą się zdarzać, ale brak profesjonalnego podejścia producenta do ich usunięcia powoduje, że człowiek już na tę markę nie spojrzy!
~Robert
Crossover 1.6 BlueHDI 120KM 88kW
Autko ładne, jakość wnętrza zadowalająca. Minusem - auto niecałe pół roku a już rdza się pojawia na listwach bocznych po zimie...:(. Silnik 1.6 do 70km/h nawet jest żwawy potem robi się z niego taki maluch.
~Artur
Crossover Facelifting 1.6 PureTech 180KM 132kW
bardzo wysoko oceniam to auto po roku użytkowania, bardzo przyzwoita dynamika a przy tym spalanie i ogromny komfort podróżowania w tym zwłaszcza dla kierowcy - po 6-7 godzinach jazdy niemal non-stop bez wyraźnych oznak zmęczenia. Mała kierownica i układ kokpitu to genialne rozwiązania - wreszcie nie mam problemu z ustawieniem kierownicy tak, żeby nie zasłaniała połowy pulpitu
~Pioter
Crossover 2.0 BlueHDI 150KM 110kW
Jeżdzę auem rok i codziennie wsiadanie do niego, jego design budzi we mnie emocje.
~TK
Crossover 1.5 BlueHDI 130KM 96kW
Niestety przy prędkościach autostradowych brakuje mocy i przyspieszenia. W codziennym miejskim użytkowaniu jest ok. Przyzwoite spalanie. (Silnik)

Usterki Peugeot 5008 II

Peugeot 5008 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marek
Crossover 2.0 BlueHDI 180KM 132kW
Auto dopracowane i bezawaryjne, jedyny problem dotyczył pompy Adblue przy 148000km , koszt to 4 tys złotych ,kosztw 60 procentach zredukowany przez ASO . Auto użytkowane dość intensywnie głównie w mieście nie jest specjalnie zużyte ,wszystko wygląda bardzo dobrze.