Lista ocen Peugeot 505 (51)

~WickEdd
Sedan 2.0 97KM 71kW
Ogolnie swietne auto na codzienny uzytek jak i do dalszych wojazy. Wygodne siedzenie nie mecza ani kerowcy ani pasazerow. Jedyna wada jest karoseria ktora nie byla w tamtym czasie zabezpieczana przeciw korozji i teraz co moge to latam ale ogolnie zaluje ze jestem 3 wlascicielem i nie kupilem go w lepszym stanie.
~radzion
Sedan 2.5 TD 105KM 77kW
W tej chwili tanie, niezawodne, malo psujace sie auto. Moze doskonale sluzyc do ciagniecia przyczepy. Dobre wyposazenie elektryczne. Niezawodny diesel. Bardzo wygodne, wielkie fotele. Niesamowity komfort podrozowania, szczegolnie na dlugich trasach.
~Kamil Winiarski voodooman1@o2.pl
Sedan 2.3 TD 80KM 59kW
tak ogólnie to nienarzekam pozatym że części są drogie o ile woogóle moizna je skądś zdobyć bo jak u mnie na podkarpaciu to w większości szrrotów co zjechałem to znalazłem jedynie lusterko boczne, czy poidnościk szyby. więc cóż tu mówic.. auto jak dla mnie jest super ilośc miejscxa w srodku bardzo zadowala, zużycie w normie, i osiągi równiez jak na auto dwudziestoparoletnie sa wspaniałe. i to dzięki mojemu ojcu który równiez zaprezentował...
~turbowisnia
Sedan 2.2 i 114KM 84kW
Zapraszam do klubu peugeota 505!!! Opinie, problemy, debaty, zloty to wszystko o 505! www.peugeot505.pun.pl :) Pozdrawiam
~KRZYSZTOF BARANSKI
Sedan 2.5 TD 105KM 77kW
SWIETNE AUTO,WYGODNE,POJEMNE-ALE TO STANDARDOWA GADKA. TO KRAZOWNIK DAJACY POCZUCIE ODMIENNOSCI I WYJATKOWOSCI W TYM PIEPSZONYM SWIECIE PLASTIKOWYCH ZABAWEK !!! PRAWDZIWE AUTO !!!!
~przedpelski@usa.com
Sedan 2.0 TI 110KM 81kW
Świetna konstrukcja, nadwozie jedyne w swoim rodzaju. Zwraca uwagę innych na ulicach!
~donatzamiara@wp.pl
Sedan 2.5 D 69KM 51kW
kiedy jeżdziłem maluchem wyobrażałem sobie jak to będzie kiedy kupię duże i dobre auto. Patrzyłem zazdrośnie na wszystkich szczęściarzy. "Chorowałem" też na "beczkę" ale odkąd mam 505 patrzę na to mercedesa nieco z góry. jeśli ktoś kocha to auto i dba o nie, to ono odwdzięczy się miłym i bezawaryjnym użytkowaniem.
~lakilukk@wp.pl
Sedan 2.5 TD 105KM 77kW
to moja druga 505-tka, tym samochodem nie da sie po prostu jezdzic, za to mozna go bardzo polubic; wszystkich zainteresowanych zlotem milosnikow i uzytkownikow Peugeot´a 505 prosze o kontakt: lakilukk@wp.pl
3,7
~true_loppo@wp.pl
Sedan 2.8 GTI V6 143KM 105kW
Z pewna niesmialoscia dokonywalem zakupu tego samochodu - ale uwielbiam niepowtarzalne egzemplarze. Jazda nim to prawdziwa przyjemnosc. Przed awaria skrzyni biegow nigdy nie zastanawialem sie czy gdzies dojade - no moze zastanowil bym sie czy Madryt jest w zasiegu :) bez przegladu auta. Obecnie z instalacja gazowa jest bardzo ekonomiczny i bardzo wygodny - no i baaaardzo dynamiczny - w koncu to 180 kM :)
~Maciek-platek89@o2.pl
Sedan 2.5 TD 90KM 66kW
To auto jest poprostu wspaniałe. Wcześniej miałem peugeota 505 2,3td ale ten przy starym to rakieta