Lista ocen Peugeot 508 I (6)

~malik0
Sedan 1.6 e-HDi FAP 112KM 82kW
Od dłuższego czasu wiedziałem że kupię to auto cały czas cieszy moje oko, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Po poprzednim nie zawodnym i nowoczesnym wtedy Peugeot'cie 407 trudno było mi znaleźć drugie tak udane auto. Wiadomo w tej wersji to nie wyścigówka choć jak trzeba to łopatki jak w F1 i turbinka dająca prawie 300Nm robią swoje. Jest to raczej ekonomiczny statek na długie podróże który do dziś przyciąga spojrzenia.
~Peugeot
SW 1.6 e-HDi FAP 112KM 82kW
Jest to mój pierwszy Francuz w ponad 20 letniej historii z motoryzacją. Wpływ na decyzję o zakupie miała relacja ceny do wyglądu, oraz opinie na temat tego auta z silnikiem e-hdi. Pierwsze wrażenia są porównywalne z tymi po roku. Auto wygodne, ekonomiczne i bezawaryjne. Jako samochód rodzinny wręcz idealne. Lejemy ON i w drogę.
~Robert
SW 1.6 e-HDi FAP 112KM 82kW
za całokształt należy się pięć gwiazdek, wygodne przestronne auto, pewne prowadzenie, dobra dynamika, i komfort
~Srogi Knut
SW 1.6 e-HDi FAP 112KM 82kW
Bardzo kulturalny. Niski hałas jak na Diesla, mała ilość wibracji. (Silnik)
~Darek Radko
4,1
~SovietHammer
Sedan 1.6 e-HDi FAP 112KM 82kW
jak za darmo :) nie wierze w spalania typu 4L ale dzis tyle wykrecilem ,dystans 200km spalanie wdlg kompa 4,4L , dodal bym zdjecie ale nie mam jak (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )