Lista ocen Peugeot 508 I (5)

~lepszy_model
SW 1.6 HDi 115KM 85kW
Z auta jestem bardzo zadowolony. Puegeot stworzyl naprawde dobry, dopracowany samochod i chociaz ma swoje wady, da sie do nich przyzwyczaic. Dla mnie duza zaleta jest fakt, iz auto nie jest tak popularne w Polsce z uwagi na stereotypy jak np. przewartosciowane Passaty i Insignie, ma swoj styl i pomimo, iz w nadwoziu SW ma rodzinny charakter, daje jednoczesnie duzo frajdy z jazdy.
~Maciej
SW 1.6 HDi 115KM 85kW
Ogólnie kupując Peugeota nie spodziewałem się niczego a okazało się niezawodnym, praktycznym i dobrze prowadzącym się autem.
~Maciej
~Mateusz
SW 1.6 HDi 115KM 85kW
Super autko użytkuje od 1,5 roku zrobiłem 40 tys km jak narazie żadnych problemów olej wymieniam z filtrami co 10 tys km jeszcze nic nie dolałem wymiana podzespołów klocki tarcze itp. dobre orginalne czesci w rozsadnych cenach. Spalanie rewelacja normalna jazda do 100km/h spokojnie mozna osiagnąc 4,5 litra super zasięg nawet 1500 km na tankowaniu POLECAM
~Antek508
SW 1.6 HDi 115KM 85kW
Jak na 115 km to nie ma tragedii i nie ma co wymagać więcej. Zrobiłem na 145 km i jest dużo lepiej .Pali średnio do 6 l . (Silnik)