Lista ocen Peugeot 508 I SW Facelifting 2.0 BlueHDi 180KM 132kW 2014-2015 (4) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~karl
SW Facelifting 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Przy wzroscie 190 cm nie ma klopotu ze znalezieniem optymalnej pozycji za kierownica. mam klopot jedynie ze zbyt waskim siedziskiem, co po przejechaniu kilkuset kilometrow ... powoduje potrzebe przerwy w jezdzie. Tyl poprawiono w staunku do poprzednika poprzez wygospodarowanie wiekszej ilosci miejsca dla tych, co na tylnej lawce.
~Emil
SW Facelifting 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Musiałem zmienić fotel samochodowy dla dziecka, ponieważ samochód jest naprawdę niski, i do tak ogromnego fotelika jakim jest Concord Ultimax dziecko musiałem wkładać na leżąco i miało niedużo miejsca nad głową.
~K2v
SW Facelifting 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Z przodu jest bardzo wygodnie. Na prawą nogę jest dość miejsca, a podparcia są wygodne. Pod fotelami jest sporo miejsca na stopy. Środkowego tunelu praktycznie nie ma. Wsiada się wygodnie, bagażnik jest duży.
~Stefan - GT owner
SW Facelifting 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Bardzo przestronnie - komfort auta premium. No i podsufitka nie czubka glowy. Szyba przednia duza i slupki puszczone do przodu - uwielbiam to rozwiazanie. Passat i Mondeo chowaja sie ze swoimi mini szybkami.
Peugeot 508 I SW Facelifting