Lista ocen Peugeot 508 I SW Facelifting 2.0 BlueHDi 180KM 132kW 2014-2015 (4) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~K2v
SW Facelifting 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Bardzo twardy, ale takie już są Peugeoty w obecnych czasach. Bardzo podobny do 308 żony. Na gładkiej dobrej drodze bardzo fajny, natomiast na bardzo dziurawej nawierzchni jest za twardy. Nic nie stuka ale czuć każdą dziurę... może tylko moja wersja GT tak ma, bo jechałem kiedyś krótko innym i tak nie zwracało to mojej uwagi. Bardzo czuły układ kierowniczy i to nie jest aż tak super ale się przyzwyczaiłem. Źle reaguje na powtarzające się...
~Stefan - GT owner
SW Facelifting 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Jak na tak duze auto dziala poprawnie. Jestem wrecz zachwycony. Wielkowahaczowe zawieszenie na kazdym kole robi swoje. Nie buja, a jest pełen komfort nawet przy 210km/h :)
~Emil
SW Facelifting 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Nie jest samochód typu "pływająca kanapa", na polskich dziurawych drogach trochę to czuć. Tylna belka skrętna troche nie przystoi, no ale tak został zrobiony.
~karl
SW Facelifting 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Na autostrady optymalny z wielowachaczowym zawieszeniem z przodu i tylu. Na polskie dziury troche za twardy i sprezysty. Ogolna ocena jednak - dobra.
Peugeot 508 I SW Facelifting