Lista ocen Peugeot 508 II Sedan (13)

~machu_84
Sedan 2.0 BlueHDI 180KM 132kW
Wysoki moment obrotowy, pozwala na relatywnie szybkie przyspieszania podczas wyprzedania. Nie jest to demon prędkości ale ekonomiczny i elastyczny silnik pozwala na bezpieczną jazdę samochodem. Głownie w dalekie trasy. 400 Nm robi swoje. Jedyne co to kastruje silnik skrzynia biegów. (Silnik)
4,1
~M.
Sedan 1.6 Puretech 180KM 132kW
Auto jest poprawne. Wybrałem je ze względu na wygląd, jakość wynonania wnętrza oraz wyposażenie. Co do dwóch pierwszych kwestii nie mam zastrzeżeń, jednak jeśli chodzi o wyposażęnie, to część systemów odbiega na minus od największej konkurencji.
~Borys
Sedan 2.0 BlueHDI 180KM 132kW
Ogólnie auto rewelacja. Szukałem czegoś co będzie przede wszystkim bezawaryjne bo Volvo juz miałem dosyć, a oprócz tego jakoś wykonania będzie na podobnym poziomie. I znalazłem....Peugeota 508:))) Uważam że wiele marek może się obecnie uczyć od Peugeota....jakość wykonania w środku jest kosmiczna. Nic nie trzeszczy, wszystkie elementy tam gdzie widać aluminium to aluminium a nie jakiś plastik, gdzie drewno to faktycznie jest drewno. Auto po...
~Maybach
Sedan 1.6 Puretech 180KM 132kW
Samochód jest genialny, piękny - świetnie wyposażony, perfekcyjnie wykończony, dobrze jeździ i kosztuje 100 000 zł mniej niż porównywalne Audi A5.
3,3
~Sebastian
Sedan 2.0 BlueHDI 180KM 132kW
Mimo początkowego zachwytu tym samochodem przed wszystkim jest mały w środku i klaustrofobiczny. Słaba widoczność, bardzo zabudowana przestrzeń kierowcy, Eksploatuję samochody tylko na trasach co najmniej na poziomie 60 tyś km rocznie. Długie trasy na poziomie 500-700 km , mimo pozornego komfortu, wyraźne zmęczenie ( ma obecnie samochód innej marki i jest o niebo lepiej) mała kierownica. Bezramkowe szyby - gwarancja przymarzania w zimie kiedy...
~rudari
Sedan 2.0 BlueHDI 160KM 118kW
Auto piękne na zewnątrz i w środku. Bardzo przyjemne w prowadzeniu. Mała kierownica jest bardzo wygodna. Wnętrze trochę klaustrofobiczne, zwłaszcza po przesiadce z poprzedniej generacji ze szklanym dachem ale chyba takie miało być. I cocpit jest świetny. Android auto działa bez zarzutu. Bagażnik wystarczająco duzy i łatwo dostepny. Z tyłu wcale nie jest bardzo ciasno.
~Paweł Marczak
Sedan 1.5 BlueHDI 130KM 96kW
Auto spełnia wszystkie moje wymagania, to jest mój drugi nowy Peugeot w życiu. Niestety muszę wspomnieć, ze autoryzowny serwis Peugeot RIMEX w Gorzowie Wlkp. omijać z daleka. Koszmarnie wylgarna i hamska obsługa gwarancyjna, nie wiem kto im dał autoryzację. Przyjeżdżajac na kontrolę auta na gwarancji zakupionego we Francji zostałem potraktowany jak przysłowiowy "śmieć" !
~Djmanieczki
Sedan 2.0 BlueHDI 180KM 132kW
Jak dla mnie auto lepiej trzyma sie na krętych drogach niż starsza 508. (Układ jezdny)
~Matt
Sedan 2.0 BlueHDI 160KM 118kW