Lista ocen Peugeot 508 II Sedan (6) - Ergonomia

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~machu_84
Sedan 2.0 BlueHDI 180KM 132kW
Obawiałem się, że po przesiadce z Seata Leona będzie trudno się ogarnąć ale to podobne jak przesiadka z Samsunga na iPhone. Człowiek może się przyzwyczaić do wszystkiego, chociaż są niektóre rzeczy, które są obsługiwane mało intuicyjnie. Sięgania do ustawień wewnątrz menu czasem jest trudne do zrozumienia. Generalnie to kwestia zaakceptowania tego co jest, odrzucenie tego co było.
~Borys
Sedan 2.0 BlueHDI 180KM 132kW
Super:) wygodne fotele z dużą możliwością regulacji i masażem do tego. Może to nie być auto dla osób o wzroście 2metrów. Natomiast spokojnie 4 osoby mogą jechać w trasę a dzięki wygodnym fotelom nie poczują zbytnio trudów podróży. Bagażnik tez dość pojemny.
~rudari
Sedan 2.0 BlueHDI 160KM 118kW
Zegary nad kierownicą bardzo dobrze widoczne. Mozna je samemu konfigurować. Główne funkcje łatwo dostępne. Dobry i szybki ekran dotykowy. Dla leniuchów jest asystent głosowy. Fotele wygodne i dobrze trzymają.
~Maybach
Sedan 1.6 Puretech 180KM 132kW
Nic dodać, nic ująć. Wszystko pod ręką. Wystarczająca ilość schowków. Zależało mi na otwieranej tylnej szybie wraz z klapą ze względów praktycznych (do tej pory jeździłem klasycznym coupe) - tutaj to mam, więc jestem zadowolony.
~M.
Sedan 1.6 Puretech 180KM 132kW
Jest pięknie, ale nie zawsze ergonomicznie. Umiejscowienie łądowarki indukcyjnej, trudny dostęp do regulacji temperatury, słabe umiejscowienie gniazda zapalniczki to kilka drobiazgów, które utrudniają życie :)
~Sebastian
Sedan 2.0 BlueHDI 180KM 132kW
słaba, ze względu na małą ilość miejsca w kokpicie
Peugeot 508 II Sedan