Lista ocen Peugeot 508 II Sedan (7) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~machu_84
Sedan 2.0 BlueHDI 180KM 132kW
Wnętrze na pewno jest bardzo komfortowe. Niektórzy mają wrażenie, że małe, moim zdaniem jest po prostu bardzo przytulne. Nie jest to samochód dla rodzin 2+3. Jest to dobre jako daily car dla 2/3 osób, chociaż w trasę spokojnie można się wybrać w 4 osoby. Bagażnik o dziwo pojemny, spokojnie do środka wchodzą 2 rowery!
~Maybach
Sedan 1.6 Puretech 180KM 132kW
Przestrzeni nie ma zbyt wiele, ale kupowałem 508 mając pełną tego świadomość. Dla mnie jest wystarczająco. Podróżuję w większości przypadków sam, ew. z jednym pasażerem z przodu. Miałem dwie trasy z kompletem i nikt również nie narzekał na przesadnie małą ilość miejsca.
~Paweł Marczak
Sedan 1.5 BlueHDI 130KM 96kW
bardzo duzo miejsca jak na te klasę auta !!! człowiek o 2 metrach wzrostu nie siegnie nogami przodu podłogi przy rozsunietym max siedzeniu z przodu, a z tyłu normalnie mozna siedzieć wtedy za nim też... rewelacja
~M.
Sedan 1.6 Puretech 180KM 132kW
Z przodu komfortowo, z tyłu nie:). Coś, za coś.. jest opadająca linia dachu to uderza się głową o nią przy wsiadaniu :)
~rudari
Sedan 2.0 BlueHDI 160KM 118kW
No jest ciasno. Zwłaszca jak na segment D. Trzeba tez uważać przy wsiadaniu (pierwszy raz)
~Sebastian
Sedan 2.0 BlueHDI 180KM 132kW
mało mało mało miejsca...w tym segmencie wypadało by lepiej to zaprojektować
~Borys
Sedan 2.0 BlueHDI 180KM 132kW
Wystarczająca. Ale osoby z wzrostem Ok 200 cm mogą mieć problem.
Peugeot 508 II Sedan