Lista ocen Peugeot 508 II Sedan (5) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maybach
Sedan 1.6 Puretech 180KM 132kW
Porównywałem chyba wszystkie auta na rynku w przedziale od 100 do 200 tys. Uważam 508 za świetną ofertę. Standardowe auta o zbliżonych parametrach są o około 10-20 tys tańsze, jednak nie mają aż takiego wyposażenia, no i wyglądu jak Peugeot :) Auta porównywalne marek premium są duuuuuuużo droższe w zakupie konfigurując je na równo z moim 508. Mówimy oczywiście o cenach po rabacie - tak, na nowe 508 też udzielają nawet całkiem sporych upustów.
~M.
Sedan 1.6 Puretech 180KM 132kW
Uważam, że jakość wykonania samochodu jest bardzo dobra. Mam na myśli przede wszystkim użyte materiały i spasowanie wnętrza. W tej cenie i jakości nie dostaniemy też takiego wyposażenia. Niektóre systemy (jak utrzymanie pasa ruchu, fatalna kamera cofania, bezkluczykowy dostęp) działąją gorzej niż w VAG, ale np. aktywny tempomat działa wyraźnie płynniej i nie wysadza z fotela przy byle okazji :)
~machu_84
Sedan 2.0 BlueHDI 180KM 132kW
Auto aspirujące do segmentu D marek premium. Sporo osób, które jeżdżą samochodami właśnie marek premium było zaskoczone jakością wykonania materiałów (drewno naturalne, skóra+ alcantara). Spasowanie na razie ok, chociaż czasem pojawiają się trzaski.
~Borys
Sedan 2.0 BlueHDI 180KM 132kW
To auto jest po prostu w dobrej cenie i jakości. A jakościowo niektóre marki "Premium" powinny się zacząć uczyć od Peugeota, a nie wciskać tandetę bazując na swojej historii.
~Sebastian
Sedan 2.0 BlueHDI 180KM 132kW
Myślę, że cena mimo wszystko wygórowana, chociaż doceniam drewno i skóry w środku...ale za drogo...
Peugeot 508 II Sedan