Lista ocen Peugeot 508 II SW (18)

~Mariusz
SW 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Samochód piękny z zewnątrz i wewnątrz. Oddziela mężczyzn od chłopów :-)
~Paweł
SW 1.6 PureTech 180KM 132kW
Pomimo obniżonej sylwetki i problemów ze wsiadaniem dla wyższych osób jestem bardzo zadowolony. Jakość wykonania wnętrza na 5+, na rynku w większości dostępne dobre wersje. Wielki plus za design, główny konkurent arteona i jeden z niewielu samochodów segmentu D, który ma dusze.
~szczepan.
SW 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
auto wizualnie komfortowo piekne, ale juz czytam o bolaczkach jakie ze soba niesie jazda tym autem sporo sie juz czyta o drobnych awariach ,,ale coz jak naraie ok jest z moim i trzeba sie cieszyc chwila haha
~Andrzej
SW 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Bardzo dobre i komfortowe auto za rozsądną cenę w porównaniu do konkurencji. Przesiadłem się z AUDI A6 (kupiony 10 lat temu w salonie) i komfort jest porównywalny przy znacznie lepszym wyposażeniu Peugeota nie wspominając ceny.
2,9
~Michał S.
SW 1.5 BlueHDi 130KM 96kW
Dostałem jako auto zastępcze na 2 tygodnie, przeżyłem traume. Siedzenia miękkie, ale na dłuższą metę niewygodne, miałem skojarzenia z peugeot 405. System obsługi się zawiesza, nie byłem w stanie na autostradzie zmniejszyć ogrzewania. Włączyłem muzykę - dramat, basy fatalne jak w moim starym golfie IV z 2000 roku. Auto za 200 tys. zł? Jakaś kpina. Ładnie wygląda, ale jest mało miejsca. Gdybym kupił takie auto, strzeliłbym sobie w łeb.
3,7
~szczepan
SW 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
wymieniona juz kolumna kierownicza, mechanizm szyber dachu, auto 2 lata ma i przejechane 30 tys kilometrow (Bezawaryjność (poważne usterki))
1,4
~Kazik
SW 2.0 BlueHDi 160KM 118kW
Wygląd może się podobać. Auto bardzo małe. Osiągi mizerne w stosunku do innych aut. Awaryjna elektronika
~Jakub
SW 1.6 PureTech 225KM 165kW
Super auto, rewelacja, polecam.
Peugeot 508 II SW