Lista ocen Peugeot 605 3.0 167KM 123kW 1989-2000 (17) - Całokształt

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~big.kop@neostrada.pl
Sedan 3.0 167KM 123kW
w zasadzie winno być 4+ albo 5-. Ten samochód jest bardzo nowoczesny, ale jako kolejny w linii rozwojowej zachował również klasykę i niezawodność. Ja umiem jeździć oszczędnie, ale bez cudów - od auta też zależy. Więc na typowej polskiej trasie, z żoną która krzyczy w samochodzie, mam przeciętną 80 km/h i spalanie w granicach 7,5 l. Ale kiedyś pobawiłem się w "walkę o kropelkę" i było poniżej 7l (lato, pusto, płasko). W mieście gorzej, ale...
~Piotrek
Sedan 3.0 167KM 123kW
Polecam to auto. Nie musisz zarabiac wiecej niz 1.500zl miesiecznie aby utrzymac to auto. Musisz jedynie byc cierpliwy, opanowany i wiedziec, ze silnik bez oleju nie jezdzi dobrze a czarna plama pod autem swiadczy o tym,ze czas wjechac na kanal. Ogolnie rzecz biorac jest to idealne auto dla ludzi, ktorzy kochaja klase, wygode i maja swoja opinie wyrobiona na tzw. GOLFOWCOW. Kogo kreca pancerwageny tego kreca... ja mam nieco bardziej...
~mrbike124
Sedan 3.0 167KM 123kW
Miałem ten samochód mój znajomy wypadliśmy z łuku przy ponad 180 km/h z winy kierowcy skosiliśmy nim murowany przystanek i 7 metrów betonowego ogrodzenia wychodząc z tego wypadku z delikatnymi zadrapaniami może cie mi wierzyć albo i nie ale TO NAJBEZPIECZNIEJSZY SAMOCHÓD ŚWIATA I NIECH BĘDZIE JAKI CHCE ALE JEGO KONSTRUKCJA URATOWAŁA MI ŻYCIE I WIEM NA PEWNO ŻE MOIM NASTĘPNYM SAMOCHODEM BĘDZIE PEUGEOT 605 ALE MOŻE LEPIEJ W DIESLU;)
~adabrowski@profilsp.com.pl
Sedan 3.0 167KM 123kW
Silnik ok mało awaryjny oleju nic nie bierze elektryka do bani trzeba po kupnie dokładnie przejrzeć części cholernie drogie trzeba mieć warsztat który się zna na tym modelu. Niska cena zakupu następny jaki sobie kupie też bedzie 605 fura super 500-600 km jazdy bez zmęczenia bardzo wygodny polecam. Troche za miękki jak na nasze drogi. Zużycie paliwa w normie gazu też instalacja zwróciła się już po pół roku silnik bardzo ładnie pracuje na gazie.
~TK. email: big_kop@wp.pl
Sedan 3.0 167KM 123kW
najobiektywniej byłoby 4+. Cana używanego peżusia z 3.0 V jest b. niska, bo większość boi się dużego zużycia w mieście (więc brak popytu), - a nie jest to na pewno samochód miejski. Ja w mieście jeżdżę mało, a i tak na bilety wydałbym więcej, niż na benzynę. Czasami słyszę złe opinie o samochodach francuskich i że niemieckie solidniejsze. Ale do takich opinii trzeba poznać wiele różnych modeli i mieć rzetelną samochodową wiedzę.
~Arek z W-wy
Sedan 3.0 167KM 123kW
Bardzo wygodny duży samochód,z inst.gazową nawet dosyć ekonomiczny niestety z racji wieku i cen części zamiennych należy się modlić o bez awaryjność przy orginalnym/fabrycznym ogumieniu tj.205/60/15 dziwne prowadzenie w koleinach,u mnie pomogła wymiana na 195/65/15
~mrbike124
Sedan 3.0 167KM 123kW
Duży, przestronny, wygodny. Niby mało prestiżowy, ale każdy przyznaje że prezentuje się ładnie. pali nie mało ale jeździ fajnie. Mechanicy boja się go jak ognia, części trudno dostępne ale względnie tanie. Naprawdę fajna limuzyna za naprawdę małe pieniądze..
~michalkuliberda@op.pl
Sedan 3.0 167KM 123kW
Wygodny i szybki samochód za przyzwoite pieniądze,ogólnie dosć trwały i niezawodny,ma swoje wady,ale przy odrobine uwagi przeżyje większość wynalazków z silnikami z kosiarek:)
~kwazi@isp.pl
Sedan 3.0 167KM 123kW
Opisywane auto nie miało poważniejszego wypadku , biorąc pod uwagę moją eksploatacje (25 punktów w 3m-ce i po prawku za prędkość) JEST TO SAMOCHÓD NIE DO ZARŻNIĘCIA !!!!
~dewude dewude@konto.pl
Sedan 3.0 167KM 123kW
ogolnie spoko tylko drogie czesci i trudne do uzyskania.tak to komfortowe auto moze konkurowac z bmw seri 5 nawet zarezykuje 7.starszymi rocznikami.