Ocena kierowcy - Peugeot 807 Minivan

Sebo, 11 lat temu
Silnik 2.0 HDi 107KM 79kW
Rok produkcji 2006
Peugeot 807 Minivan 2.0 HDi 107KM 79kW 2002-2009 - Oceń swoje auto
Silnik : Pomimo swojej masy auto spala do 10l. ropy w automacie! Spodziewałem się znacznie większych kosztów.
Przeniesienie napędu : W skrzyni autom. poszły elektrozawory, ale koszt nie był tak wysoki jak sądziłem.Poza tym skrzynia automat rewelacja
Będę czekał na 808.
Silnik 2.0 HDI jest wystarczający zarówno w trasie jak i na mieście. Może nie jest to F1 ale dla przeciętny kierowca na pewno się nie zawiedzie.
Skrzynia automatyczna jest dla mnie największym zaskoczeniem w tym aucie.Zawsze jeździłem manualami i nigdy nie chciałem automatu. Teraz przypadkowo mam i chyba już zawsze tak będzie.
Bez zastrzeżeń
Widoczność na pewno lepsza niż w kombiakach.
Wszystko działa tak jak powinno. Ogrzewanie zaczyna pracować szybciej niż w 306-tce.
Rewelacja!!
To jest mały minus tego auta. Spodziewałem się trochę lepszego wyciszenia.
Cena samego auta jak i części do niego jest wielkim plusem. Spalanie rzędu 9 litrów to może i dużo, ale auto waży 1.8 tony. Silnik ma co ciągnąć. Po trasie gdzie głównie jeździ pali 8l. Myślę że nie ma się do czego przyczepić.
Za tą cenę (23tys.) sześcioletnie auto w takim stanie to rewelacja. Bardzo wysoki komfort jazdy.Po 400 km trasie w ogóle nie czuje się zmęczenia.Polecam osobom ceniącym bezpieczeństwo i komfort jazdy.
Ku mojemu zdziwieniu nie było jeszcze żadnych dziwnych usterek jakie podobno lubią dziać się we francuzach.Zaczynam wierzyć że to mity.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 HDi 107KM 79kW [l/100km]

8,7