Oceny Peugeot 807

Najnowsze oceny Peugeot 807

~TomaszA.
Minivan 2.2 HDi 128KM 94kW
Peugeot 807 I
Smiało mogą dwie rodziny czteroosobowe wyjechać w podróż. To jest duża zaleta tego samochodu.
Peugeot 807 I
Wygodnie wozi pasażerów, lekko głośno przy większych prędkościach, nalezy dbac o prawidłowe ciśnienie w oponach.
~p@malva-mayek.pl
Minivan 2.0 16V 136KM 100kW
Peugeot 807 I
Wygodny samochód dla dużej rodziny albo dla wiekdszej grupie znajomych. Wygodny na długie trasy. Bardzo wygodny i przestronny wewnątrz.
~pljs
Peugeot 807 I
B. przestronny i wygodny samochód rodzinny, jakość techniaczna - tragedia
2,6
~piotr.r@o2.pl
Peugeot 807 I
jak na auto za cene powyżej 120000złotych jestem bardzo rozczarowany. Już myśle o zmianie na inny. Serwis beznadziejny. Po aucie za taka kasę mogłem się więcej spodziewać. W skrócie- paliwożerny, głośny, silnik bez "kopa".
~Stach
Tepee 2.0 HDi FAP 136KM 100kW
Peugeot 807 I
Po pierwsze duża przestrzeń! Sześcioosobowa rodzina może spokojnie jechać na wakacje bez bagażnika dachowego. W takiej sytuacji układ siedzeń to 2 3 1. Po przyjechaniu na miejsce wypoczynku zmieniamy na układ 2 2 2 i jeździmy wygodnie w krótkie trasy. Po 120 000 km brak żadnych napraw. Lejemy paliwo, robimy przeglądu co 30 000 km i wszystko jest OK.
~Cezary
Tepee 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Peugeot 807 I
Jest bardzo dobrze. Jeździ głownie żona (dość dużo a i "nogę ma ciężką") i nie che słyszeć o innym no chyba że nowy Galaxy ale ten nie ma przesuwnych drzwi (bajka przy 3 dzieci) Spalanie na autostradzie (załadowane na max) prędkość powyżej dozwolonej :) około 8 l, samo miasto - około 9 , średnio -7-7,5l
~pozuc@wp.pl
Minivan 2.9 V6 24V 204KM 150kW
Peugeot 807 I
Wygodny, komfortowy i bezpieczny, szybko się przemieszcza i z gracją, ale wykonanie i trwałość bazarowa. Jakość serwisu łacznie z firmowym Peugeot Polska pozostawia wiele do życzenia.
2,4
~amator.mh@gmail.com
Peugeot 807 I
Miałem lanosa to od przeglądu do przeglądu nie było kłopotu teraz mam Subaru tribece i też nie ma problemu .Peugot 807 jest najbardziej awaryjnym samochodem jaki miałem (mówią ludzie że francuzkie samochody sa awaryjne - ale niestety to prawda ) MASAKRA zdecydowanie nie polecam !!!
~ArBiTeR
Minivan 2.0 HDi 107KM 79kW
Peugeot 807 I
Świetne auto na dalekie wyjazdy, jak i po miescie, auto wygodne pakowne wszechstronne, Powiem że jest SUPER
Peugeot 807