Ocena kierowcy - Peugeot 807 Minivan

ArBiTeR, 17 lat temu
Silnik 2.0 HDi 107KM 79kW
Rok produkcji 2006
Peugeot 807 Minivan 2.0 HDi 107KM 79kW 2002-2009 - Oceń swoje auto
Świetne auto na dalekie wyjazdy, jak i po miescie, auto wygodne pakowne wszechstronne, Powiem że jest SUPER
Mam wersje 2.0 HDI z 6 stopniową manualną skżynią, silnik spisuje się bardzo dobze
Nie mam jej nic do zazucenia, nie trzeba machac ręką aby zmienic bieg, wystarczy delitatnie ruszyć
Świetnie dopasowane zawieszenie, czasem moze wydawać się zbyt twarde ale przy dużych prędkościach sprawuje się super, Co do systemow elektronicznych spisują się na 5 z plusem
Co do widoczności mam jedno zastrzezenie, gdy jest mocne światło na szybie odbija sie czesc tapicerki, ogólnie widoczność SUPER
Czasem klimatyzacja słabo chłodzi ale ogólnie jest dobze, szybko za to mozna ogzac auto
Tutaj to jest naprawde duuuzo miejsca, olbzymie w iygodne auto, a i bez problemow mozna przemieszczać sie w korkach i krętych ulicach
Auto po mimo ( duzej ilości szyb ) wyciszone jest rewelacyjnie, jest to turbodiesel więc słychać głos silnika gdy naciście siępedał gazu , lecz dzwięki z otoczenia są bardzo dobze wyciszane
Jak na tę mase zuzycie paliwa stoi na dobrym poziomie, a co do kosztów przeglądów kazde drozsze auto jest drozsze w utrzymaniu
Auto mogło by być troche tańsze ale w standardzie jest nawet sporo bajerów, wykonczenie auta jest dośc dobre i nie mam nic do zazucenia
Niespotkałem się z żadnymi usterkami
Niespotkałem się z żadnymi usterkami