Lista ocen Peugeot Boxer I (31) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bgadaszewski@tlen.pl
Furgon 2.8 TD 130KM 96kW
Rozsypała się po ok. 140000 km więc w ASO Katowice wmontowano mi kawał ponacinanego pręta z dospawaną nakretką ,aby cytuję\" mechanik nie musiał Bóg wie co robić z tym samochodem\".Tzw rzeczoznawca z Katowic uznał że to zupełnie zgodne z sztuką mechaniczną w ASO,a ważniak z Warszawy,że ASO z Rzeszowa które ten pręt wykryło jest \"jeszcze młode i niedoświadczone\".Zenada
~Sebastian Zgierz bad.boy2@op.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Nie jest to jego mocna strona niestety...Musiałem wymienic linke (300zł). Przełożenia są dobrze zestopniowane, choć piątka mogłaby byc deczko krotsza. Przy zimnym silniku i oleju w skrzyni słychac skrobanie na biegu jałowym.
~nevra@op.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Kiedy skrzynia jest OK, biegi wchodzą świetnie, jednym palcem, lepiej niż w nielednym osobowym. Joystick to super patent. Kiedy jest zimno, z biegami jest gorzej. Nistety, skrzynia bywa usterkowa.
~DŁUGOSZ ANDRZEJ
Furgon 2.8 TD 130KM 96kW
DOBRA ERGONOMICZNA ALE NAPRAWIAŁEM 2X 1X JAK KUPIŁEM NIE BYŁO 2 2X PROFILAKTYCZNIE
~pawel_beres@cyberia.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Jestem bardzo zadowolony. Biegi wchodzą bez problemu. Tylko w zimie trzeba przejechać parę kilometrów aby olej dobrze się rozgrzał i biegi wchodzą bardzo płynnie.
~Butrus
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
2 usterki - raz zblokował sie 5bieg i trzeba było rozbirerać skrzynię 700zł, 2 raz rozsypało się łożysko i kulki zablokowały skrznię na luzie
~jarek
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
biegi pod reka plynnie wchodza , na trasach brakuje mu biegu , przydal by sie jeszcze jeden
~dklafas@wp.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
nie jest źle ale mogło by być lepiej, słaba precyzja, krótka jedynka, słaba piątka, reszta ok :)
~rozczarowany lekko
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
haczy, rozleciała się obudowa drążka i chyba stały ból francuzów - nie wchodzi wsteczny
~rewadres
Furgon 2.8 TD 130KM 96kW
W starszym egzemplarzu miałem problem ze skrzynią ale w obecnym wszystko pracuje zaskakująco dobrze