Ocena kierowcy - Peugeot Boxer II Furgon

Rok produkcji 2008
Peugeot Boxer II Furgon 2.2 HDi 120KM 88kW 2006-2014 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu
Jestem naprawdę zadowolony.
Mam tę mniejszą wersję z 120KM. Nie wiem, może dla niektórych za mała, ale mi póki co wystarcza. Jest sprawny, z niezłym przyspieszeniem, cichy. Bardzo dobrze się prowadzi.
Nie mam żadnych zastrzeżeń, chociaż podobno zdarzają się poważne awarie.
Prowadzi się super. Jest twardy i sztywny. Żadnych usterek w układzie zawieszenia.
Poprawna, chociaż wydaje mi się w pewnych okolicznościach, że mogłoby byćlepiej.
Ma jeden mankament. Zbiorniczek wlewy płynu do spryskiwaczy. Projektanta, który to wymyślił powinno się wywalić z roboty. Bez lejka nie podchodź.
Mam wersję z klimatyzacją więc jestem zachwycony.
Auto jest bardzo przestronne w środku, aczkolwiek przydałoby się parę cm więcej na nogi dla kierowcy. Mam 192 i parę cm nad kolanami by się przydało.
W porównaniu do mojego T4 to absolutna rewelka, ale jeździłem również Crafterem i w tym porównaniu Boxer wypada lepiej
Chyba nieźle, bo nie przekroczyłem jeszcze 10 l/100 km bez względu na to jak gdzie i z czym jechałem.
Myślę, że nie znajdzie się auta, które oferowało by taki standard za takę cenę. Przymierzałem się również do Craftera, ale przekonało mnie to, że za cenę nowego Boxera mogę kupić 2letniego Craftera. A tak mam auto z gwarancją (spokój przez 2 lata), w takiej wersji nadwozia jakiej chciałem i w takim standardzie (klimatyzacja)
Dwie usterki. Wymiana na gwarancji zamków tylnych drzwi. Podobno problem notoryczny. Uszkodzenie podkręcania podbicia lędźwi w fotelu kierowcy. Też zrobią na gwarancji.
Daję 5 bo nic się jeszcze nie stało. Auto ma dopiero pół roku i 15000 przebiegu.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 HDi 120KM 88kW [l/100km]

Usterki Peugeot Boxer II