Ocena kierowcy - Peugeot Boxer II Furgon

viking66@wp.pl, 17 lat temu
Silnik 2.2 HDi 120KM 88kW
Rok produkcji 2006
Peugeot Boxer II Furgon 2.2 HDi 120KM 88kW 2006-2014 - Oceń swoje auto
generalnie całkowita zmiana w stosunku do poprzedniej wersji , wydaje się ,że ta nowa ma same plusy porównując do poprzednich modeli a miałem boxerki z 1997/2000/2003 roku ,a więc trzy generacje
w momencie pisania tego komentarza auto ma 600 km przebiegu więc wiele nie można napisać , ale w porównaniu z wersją 2800 Hdi ( którą miałem poprzednio ) jest bardzo cicho i równie elastycznie ( moment 320 Nm) generalnie mogę napisać,że jest na 4+
skrzynia na razie bez uwag , trzeba się przyzwyczaić do 6 - stki sprzęgło bardzo "nerwowe" ( koło zamachowe dwumasowe , mam nadzieję,że nie będzie z nim problemów tak jak w autach grupy VW)
poprawili całe zawieszenie więc teraz nie ucieka w koleinach mam wresję 335 czyli jest dosyć twardy ale bez przesady ( masa całkowita 3490 ) , wzmocnione tylne zawieszenie , opony 225/70/15
nowe lusterka elektrycznie sterowane to + ale dopracowanie areodynamiczne raczej średnie czyli szumią !!! duża przednia szyba ( większa niż w poprzednim modelu ) , generalnie jest OK
więcej miejsca dla pasażera , bardziej miękkie siedzenia , lepsza regulacja kierownicy , masa schowków , bardzo wyciszona kabina generalnie 4+
poprawili regulację ogrzewania ciepło-zimno teraz można w miarę to ustawić precyzyjnie . ogrzewanie wydajne , silnik w porównaniu do wersji 2.8 nagrzewa się momentalnie .
spalanie ( nowe auto ) w granicach 7-9 /100 bez ładunku więc opinia nie jest miarodajna na + większy zbiornik paliwa 90 L generalnie na dzień dzisiejszy (5/01/2007) po przebiegu 580 km jest 1/2 zbiornika ( normalna jazda na odcinku Płock-Warszawa-Wrocław , średnia w/g komputera 7,8 L/100
"stergo" boxerka ( 2003rok) sprzedałem bez problemów ( przebieg 215000 km ) za 44000 tys brutto a nowego kupiłem za 76200 netto czy się opłacało zobaczymy , z poprzednimi wersjami nie miałem problemów ( w przeciwieństawie do pozostałych komentarzy) generalnie w tej cenie , cięzko kupić porównywalnego dostawczaka ( czyli ok13 m3)
zobaczymy na razie bez komentarza
brak

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 HDi 120KM 88kW [l/100km]