Oceny Peugeot Boxer III

Najnowsze oceny Peugeot Boxer III

~Siara
Furgon 3.0 HDi 180KM 132kW
Peugeot Boxer III
Chciałem dodać opinię dla kierowców zainteresowanych użytkowaniem Boxera w swojej firmowej flocie. W naszej firmie mamy 3 sztuki boxer'ów z silnikami 3 litrowymi od iveco L4H2. Łącznie na tych autach w ciągu dwóch lat zrobiliśmy przeszło milion kilometrów. Każde auto robi miesięcznie od 13.000km - 30.000km. Jeśli chodzi o usterki. W jednym aucie padła skrzynia przy 140kkm, być może wina kierowcy. Skrzynie są delikatne a moment w tych...
~Grzegorz
Peugeot Boxer III
Auto fatalne, nie domykające sie drzwi tylne,cały samochód trzeszczy (trzeba wozić ze sobą smar silikonowyi pryskac po uszczelkach) awarie świateł po pół roku od czasu zakupu po 33 tys padła skrzynia, po 35 tys słychać stuki w silniku, fatalny serwis oczekiwanie na cokolwiek 2 tygodnie, nieumiejetność naprawy prostych rzeczy. Zastanówcie sie 7 razy przed zakupem
~Raporter
Furgon 3.0 HDi 180KM 132kW
Peugeot Boxer III
Zalety: Wysoki komfort użytkowania, mocny silnik, ciekawa stylistyka wewnątrz i zewnątrz, genialne radio wbudowane (system audio) jakość dźwięku przyzwoita, dobry klimatornic. Wady: Zwariowana czasem elektronika, jeden minus za ergonomię (mało schowków poza deską rozdzielczą i miejsca na kubek)
~adamski
Furgon 2.2 HDi 150KM 110kW
Peugeot Boxer III
Ducato i Boxer w środku wszystko to samo, różnica jest tylko w silniku. Boxer ma silnik Forda, a Ducato ma silnik chyba Iveco. Silnik Forda jest głośniejszy, jeżeli chodzi o spalanie to ciężko przy tak niskim przebiegu coś powiedzieć. Na razie pali w trybie mieszanym 9 litrów. Tyle samo co Ducato na początku.
~Janek
Peugeot Boxer III
Nie jest to Mercedes, więc daję ocenę Dobrze. To ma być mało psujący się wół roboczy.
~Marek Rębisz
Peugeot Boxer III
Polecam, tanio i bezpiecznie.
3,1
~Ryzy
Peugeot Boxer III
DRAMATYCZNIE SŁABE PRZYSPIESZENIE NAWET NA PUSTO, ODRADZAM SILNIKI 130KM. STARE 120KM O RAZ LEPSZE ODEJŚCIE. (Silnik)
~Mariusz