Oceny Peugeot Expert I

Peugeot Expert I - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Peugeot Expert I

~darobass@o2.pl
Furgon 1.9 TD 90KM 66kW
Auto to kupiłem po gługim urzytkowaniu VW carawelle 1,9 i jeśli chodzi o usterkowośc jak i Zywotnośc silnika jego także usterkowośc to experta uważam za bardziej bezproblemowego.Zawieszenie i hamulce także uważam za lepsze, o blasze nie wspomnę.Oczywiście carawella to auto bardziej osobowe , ale technicznie nape.no gorsze,
~tommash@gmail.com
Furgon 2.0 HDi 136KM 100kW
Po odpowiednim doposażeniu - wspaniałe i prawdziwie wszechstronne auto. Na co dzień, po wymontowaniu siedzeń - dzielny i komfortowy środek transportowy, który połknie każdy towar; na urlopie - bezpieczny, komfortowy i oszczędny wóz do dalekich podróży dla 8 osób na pokładzie, z których żadna nie będzie się czuła poszkodowana.
~Użytkownik
Furgon 1.9 TD 90KM 66kW
Jedna "BZDURA" to drzwi boczne w starszym pojeździe nie domykają się jak przystało na TĄ markę "WSTYD" a wystarczy zmodernizować zamek i wprowadzić taki jak np. w VW który zawsze idealnie pracuje nawet w poj. 25 letnim.W Expercie ktoś wymślił "jakieś" kołki które wchodzą w gniazdo z tworzywa i nic nie trzymają.
4,1
~kwloch96
Furgon 1.9 TD 90KM 66kW
Na aucie można polegać silnik 1.9 D odpalał nawet po długim postoju w mrozach. zamki w drzwiach i klamki sie psują. dostęp do silnika przy naprawach taki sobie.
~artur.worona@wp.pl
Furgon 2.0 HDi 120KM 88kW
pojemne i stosunkowo malo pali jak na ta pojemnosc
~ANDRZEJ
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
Przejechałem w ciągu 2 lat 98000 tys.i jestem bardzo zadowolony,wizyty w warsztacie jedynie na wymiane olej,paska rozrządu i opon. Jedyny problem to zbyt duże spalanie
~ZENO
Furgon 1.9 TD 90KM 66kW
Naprawdę dobry samochód dostawczy a na wyjazdy z rodziną znakomity! Duży komfort prowadzenia i jazdy.Zimą na śliskim znakomity!
~wojtekrudnik
Furgon 2.0 TD 94KM 69kW
mam pelna wersje wyposarzenia nic nie brakuje duzo miejsca 8miejsc lubie to auto polecam innym zwlaszcza cena
4,1
~elmaniacos@o2.pl
Furgon 2.0 TD 94KM 69kW
Jest to auto idelane jako auto transportowe. Jako auto do wypadow w 8 osob - piekna sprawa :) Zdecydowanie moge polecic :) Jednostka HDI ekonomiczna i dynamiczna. Wysokie zawieszenie :)
~jakobinek
Furgon 2.2 TD 110KM 81kW