Oceny Peugeot Expert II

Najnowsze oceny Peugeot Expert II

2,1
~Andrzej
Furgon 2.0 HDi 120KM 88kW
Jeździ fajnie , dużo nie wymieniłem przy wymianie oleju co 7 tyś. w serwisie peugeota może kilkudziesiąt rzeczy to i tak została jeszcze karoseria oryginalna , Korpus silnika, felgi, fotele, oryginał i kierownica oryginalna chociaż zrobiła się bardzo Chuda
3,4
~Wojciobus
Tepee 2.0 HDi 120KM 88kW
egzemplarz ferelny wymiana rozrządu i dwumasy nic nie dała klekł cały silnik i zatarła się pompa wtryskowa po wymianie silnika bardzo kosztownej 10tys zł . Do tego doszła wymiana chłodniczki klimatyzacji, klamka i zamek od drzwi przesuwnych to dramat po wymianie znowu się oberwała .
~Mlody84
Tepee 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Auto rewelacyjne w każdej sytuacji! Posiadam krótka wersje. Jazda po mieście jak osobówką. Auto na każdą okazję. Wszyscy straszą fap'em, dwumasa itd. o auto trzeba po prostu dbać. Szczerze polecam!
~michab1
Furgon 2.0 HDi 120KM 88kW
Wspaniały samochód, bezawaryjny. Mam suva i małe po mieście, a jeżdże tylko moim busikiem
4,1
~alkon
Tepee 2.0 HDi 120KM 88kW
Jestem zadowolony.Duża przestrzeń przyzwoite spalanie,dość dynamiczny silnik,niezły komfort.
~Piotr
Furgon 2.0 HDi 120KM 88kW
Polecam ten model, auto jest swietne, silnik pracuje swietnie brak jakich kolwiek zastrzezen
3,5
~maniek
Tepee 2.0 HDi 120KM 88kW
auto dla osoby jeżdżącej spokojniej będzie bardzo dobre jednak trzeba się przyzwyczaić
~Mirek
~Shulzzz
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
Przydałoby się trochę więcej koników, ale odpłaca się spalaniem (Silnik)
3,5
~radomik
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
Po raz drugi wycieki z maglownicy płynu wspomagania ukł.kierowniczego, regeneracja maglownicy, pompy wspomagania, wymiana poduszek silnika, drobne naprawy ukł.zawieszenia (Bezawaryjność (poważne usterki))