Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Oceny Peugeot Partner – wybierz generację

Zapytaj o ofertę specjalną na nowy samochód Peugeot Partner
Tel. 798 396 396
pon-pt: 10:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

Najnowsze oceny Peugeot Partner

~JLR123
Furgon 1.9 D 70KM 51kW
Peugeot Partner I
Peugeot Partner jest fajnym samochodem do firmy. Niestety niektóre części do niego są za drogie a sam samochód nie należy do zbyt trwałych. Ale jak do prowadzenia działalności gospodarczej jest idealny.
~Szymon
Tepee Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Peugeot Partner II
Auto bardzo funkcjonalne, ekonomiczne i jak narazie niezawodne.
~david2
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
Peugeot Partner I
Tj. obiecałem zamieszczam ocenę po 13 kkm czyli 2 miesiące użytkowania i po pierwszej wymianie oleju. dobre auto, użytkuję do małego biznesu, doskonałe dla rodziny, wszystko do niego można zapakować, wysoko się siedzi, wygodnie wsiada, zawieszenie miękkie jak na takie auto.Dobrze się nim wyprzedza mało pali a zachwyca elastycznością , dużo miejsca z przodu jak i z tyłu a o bagażniku nie wspomnę.Ogólnie fajny samochodzik do wszystkiego.
~Użytkownik
Furgon 1.4 75KM 55kW
Peugeot Partner I
Samochód spisuje się bezawaryjnie od 2005 roku . Nabyłem go gdy miał 74000 km teraz jest ponad 400000 km . Samochód wyśmienicie spisuje mi się w mieście a jeżdżę po nim dużo . Ładowny jak się złoży siedzenia . Ceny obsługowe cześć śmieszne . Jak rozmawiam ze znajomymi ile już dołożyli do np 1.6 HDI . Jakby jeszcze je produkowali to bym taki kupił bez wahania .
Peugeot Partner I
Dla mnie partner to bomba za: -silnik 2.0 HDI -ocynkowane nadwozie -wyposażenie -funkcjonalność Minus za: -masa drobnych pierduł psujących życie -koło pasowe -ZAWIESZENIE!!!
Tepee 1.6 HDi FAP 112KM 82kW
Peugeot Partner II
spodziewalem sie ze auto bedzie bardziej dopracowane jezeli chodzi o wnetrze i jakosc materialów , nie jest to miłość od pierwszego wejrzenia
~Michał
Tepee 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Peugeot Partner II
Samochód bardzo dobrze się spisuje. Jest wygodny, ekonomiczny i sprosta każdemu zadaniu.
~Piotrek
Peugeot Partner I
Jeżeli komuś nie zależy na komfortowym wnętrzu z bajerami, a na przestrzeni w samochodzie i niezawodności, to mogę śmiało polecić Partnera. Kwestia jest taka, żeby trafić odpowiedni model, bo jak zawsze znajdzie się zakała, która potrafi zepsuć opinię o pojazdach danej marki.
~bobik
Peugeot Partner I
Auto od nowego , wersja osobowa , teraz 377.000tys ,i pieknie chodzi , co trzeba robić to trzeba , nie zmam auta w które nie trzeba by inwestować.Auto ładnie chodzi ,dobrze z przestrzenią , ogólnie jak dbasz tak masz! - podstawa w opiniach o używanym samochodzie , z reguły to auto dla firm , lub blaszak , więc generalnie są wyjeżdzone , ale to dobre auta , lepiej poszukać ,wybrać w ładnym stanie , trochę kasy więcej przeznaczyć i niekupować...
2,7
~Brum
Furgon L2 Facelifting 2015 1.6 HDi 90KM 66kW
Peugeot Partner II
Kiepsko - w Fordzie czułem się jak kierowca, tutaj czuję się jak łowca wszelkich rzeczy które wpadają na zakrętach nie wiadomo gdzie...trudno je później znaleźć. Nie ma nawet uchwytu na kubek kawy, a w trasie to niezbędne. Dziwne otwory w kokpicie nie wiadomo po co. Deska rozdzielcza pomimo nowszej wersji wygląda jakby czas się zatrzymał wiele lat temu...
Peugeot Partner