Ocena kierowcy - Peugeot Partner I

Adam12, 17 lat temu
Rok produkcji 1999
Peugeot Partner I 1.8 90KM 66kW 1997-2002 - Oceń swoje auto
Silnik pracuje cicho. przy 4-5tys obr juz wyraźniej go złychać co cieszy moje ucho. Jak na taką masę samochodu ok. 13 sek do setki to swietny wynik :) Mówiąc szczerze nie wyobrazam sobie jak te samochody jeżdża z silnikami 1.2 albo 1.4. Za to 1.8 z 90 KM jestmocny aczkolwiek przydaloby się jeszcze z 15 koników. V-max to ponad 170 tyle mi sie udało :)ale do 180 nie dociągnie.
Silnik pracuje cicho. przy 4-5tys obr juz wyraźniej go słychać co cieszy moje ucho. Jak na taką masę samochodu ok. 13 sek do setki to swietny wynik :) Mówiąc szczerze nie wyobrazam sobie jak te samochody jeżdża z silnikami 1.2 albo 1.4. Za to 1.8 z 90 KM jest mocny aczkolwiek przydaloby się jeszcze z 15 koników. V-max to ponad 170 tyle mi sie udało :) na równej i gładkiej jak stół autodtradzie w chorwacji.do 180 nie dociągnie.
Hmm skrzynia...taka sobie. Rzekłbym że "twarda" jest. To jest jedyna rzecz którą bym zmienił.Ma jednak dobre przełożenia i samochód całkiem nieźle przyspiesza.
Samochód doskonale trzyma sie drogi. kierownica chodzi leciutko (wspomaganie robi swoje). Hamulce tez są ok.
Doskonała.co tu duzo mówić.
silnik 1.8 spala mi 8-8.5l /100km(około 10 litrów gazu) jak sie delikatnie jezdzi mozna zejsc troszke ponizej 8(na benzynie).
Wszytsko w normie..szyby zimą nie parują :)
Baardzo dużo miejsca, prawie tyle co w fordzie Windstarze. auto dla wysokich osób. Nawet jak masz 190cm to spokojnie mieścisz sie i nie uderzasz głową o dach. Samochód bardzo pakowny...
troche skrzypi deska rozdzielcza.
teraz partnera z 99 roku w dobrym stanie można dostac za 20-25tys zł. cena niewygórowana raczej.
Do tej pory nic sie nie psuło. Aż tu nagle komputer mi sie popsuł i odcina paliwo.Nie mozna samochodu zapalić. Zapala jak mu sie podoba i jak ma dobry dzien.
po 112000 km komputer sie popsuł i odcina dopływ paliwa.Odpala kiedy chce.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.8 90KM 66kW [l/100km]

8,1