Lista ocen Peugeot Partner I 2.0 HDi 90KM 66kW 1999-2008 (12) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Masakra nie auto
Furgon 2.0 HDi 90KM 66kW
Corsą zrobiłem 270tys bezawaryjnie (96rok 1.2 na gazie) nexią około 50tys bezawaryjnie, T4 w firmie zrobił 300tys i strzelił pasek od alternatora, w focusie padł przewód przy chłodnicy. Z francuzów wcześniej był tylko scenic 2001 od nowości i do 100tys padłą 3 razy turbina - partner to złom z jakim nie miałem do czynienia albo trafiłem na jakiś trefny egzemplaż (ściągnięty z niemiec od pierwszego właściciela z przebiegiem 100tys)
~tomo matka15@wp.pl
Furgon 2.0 HDi 90KM 66kW
wszystko zależy kto czego oczekuje od auta. Mój Peżocik spisuje się bez zarzutów, parę awarii miał ale któro auto nie ma. ogólnie oceniam go dobrze jest na pewno lepszy pod każdym względem od kangura.
~4-lapy@wp.pl
Furgon 2.0 HDi 90KM 66kW
Ja kupiłem za 57 000 zł z klimą , ABS Jak za tak duży samochód to nie była duża cena ,a przydaje sie w domu i pracy , pociagnie dużą przyczepę kampingowa (1100 kg)
~Hendryk
Furgon 2.0 HDi 90KM 66kW
Sadze ze auto jest niedoceniane jak na swoje możliwości, a drugiej strony dzięki temu mamy możliwość zakupu niezłego auta w dobrej cenie.
~Bart
Furgon 2.0 HDi 90KM 66kW
strasznie dorgi!!!! różnica pomiędzy zwykłym 1,9D a 2,0HDi można odzyskać w spalaniu dopiero po 100kkm a serwis jest droższy :(
~Masłowski Jarosław
Furgon 2.0 HDi 90KM 66kW
Jakość całkiem przyzwoita, jednak żeby kupić naprawdę zadbany egzemplarz trzeba wyłożyć trochę kasy.
~yuro
Furgon 2.0 HDi 90KM 66kW
Może nie jest bardzo drogi przy zakupie ale w użytkowaniu to skarbonka. Wszystko się psuje.
~Partner FAN
Furgon 2.0 HDi 90KM 66kW
Za te pieniadze nie ma konkurencji wsrod kompaktow, chociaz z nimi powninno faktycznie konkurowac.
~vector10@poczta.onet.pl
Furgon 2.0 HDi 90KM 66kW
Autko warte swojej ceny, choć Berlingowski jeszcze tańszy a podobno nie gorszy.
~ArturS
Furgon 2.0 HDi 90KM 66kW
Auto zdecydowanie najtańsze w swojej klasie. Jakość ok.