Oceny Plymouth – wybierz model

Pokaż modele z silnikiem:

Najnowsze oceny Plymouth

~PeteSh
Plymouth Voyager IV
Ten samochód sporo pali, ale poza tym nie ma wad. Służy mi dzielnie, mimo że nie należę do osób, które pieszczą się ze swoimi brykami. Kocham to auto i po 18 latach użytkowania nadal nie potrafię się z nim rozstać.
~mati3121
Plymouth Voyager IV
Auto jest niesamowicie komfortowe.Częstość awarii oraz ceny części potrafią zrujnować nawet zamożnych WIELBICIELI amerykańskich aut.Teraz rozumiem dlaczego tak piękne i komfortowe auta można kupić całkiem niedrogo, resztę nabywca dopłaci w serwisie podczas przeglądów.
Plymouth Voyager IV
Jest to idealny samochód dla osób ceniących WYGODĘ i dla tych którzy już mają dosyć palenia gum. przy ruszaniu spod świateł, przy jeździe po mieście i na trasie nie jest napewno zawalidrogą a czasami nawet.......ale nie przesadzajcie miejcie litość dla skrzyni biegów, oszczędzajcie ją a napewno wam odpłaci bezawaryjną pracą
~Andrzej
Plymouth Voyager IV
No co tu mowic.Auto jak auto.Mnie cieszy to,ze jest wygodne,bo duze.Ponadtto skrzynia atomat,a to super wygoda.Tylko ten sie z tym nie zgodzi,co nigdy nie jezdzil atomatykiem.Jezde tym autem po Florydzie,nie wiem jak byloby w Polsce,Napewno wsadzil bym gaz,ale tutaj to niemozliwe.Cena tez nie za duza.Za czteroletniego vena z przebiegiem 95 tys km,zaplacilem w zl,okolo 25 tys .Oczywiscie inne relacje cen w Polsce niz w USa.
~Cancer
Coupe 1.8 95KM 70kW
Plymouth Colt
Moc 145KM jest wystarczajaca dla tego sportowego auta. Trzyma się drogi znakomicie. Autromat chodzi bez zarzutu, a klimatyzacja i nawiewy z ich mozliwością róznorodnej regulacji zadowolą najwybredniejszych. Na trasie pali do 7 litrów. Czego więcej potrzeba ?
Van 3.8 180KM 132kW
Plymouth Voyager IV
Te Vany to sprawdzone samochody na długie trasy jak i w mieście . Ja durzo jeżdże w mieście na tempomacie bo i tak nie ma się gdzie rozpędzić w Warszawce . Wersja LE AWD 4x4 z podwójną klimą i flitrem Antypyłowym jest w dechę . Jedyna wada tych Vanów to : Astrologiczna cena za nowy egzemplaż , przy tak dużym silniku potrzebna jest dodatkowa chłodnica dla chłodzenia oleju skrzyni giegów .
Plymouth Voyager IV
NIE KUPIE WIECEJ OSOBOWEGO AUTA. Minivany to super wozy.Jazda naprawde jest przyjemnoscia. Cisza ,klima,duzo przestrzeni i niezle przyspieszenie.Co do zuzycia paliwa to wcale nie jest wysokie,w przeliczeniu na litry to okolo 10 na trasie(110km/h) i 12 l w miescie.
Plymouth Voyager IV
Mam go od roku.Jak na razie jestem zadowolony,tylko czasami wycieraczki włącząją się bez powodu.Bardzo dobrze wyciszony,mocny silnik,komfortowy,idealny na dalekie trasy,wygląd zwracający uwagę.Polecam.
~kamil
Coupe 2.0 125KM 92kW
Plymouth Colt
jesli mial bym propozycje kupic taki sam to bez zastanawiania bym to zrobil
~Asia
Coupe 2.0 i 137KM 101kW
Plymouth Laser
Pilnie potrzebuję lusterka manualne do tego autka!!!!! [email protected]