Oceny Plymouth – wybierz model

Najnowsze oceny Plymouth

~phumagmar@poczta.onet.pl.
Van 3.8 180KM 132kW
Plymouth Voyager IV
Te Vany to sprawdzone samochody na długie trasy jak i w mieście . Ja durzo jeżdże w mieście na tempomacie bo i tak nie ma się gdzie rozpędzić w Warszawce . Wersja LE AWD 4x4 z podwójną klimą i flitrem Antypyłowym jest w dechę . Jedyna wada tych Vanów to : Astrologiczna cena za nowy egzemplaż , przy tak dużym silniku potrzebna jest dodatkowa chłodnica dla chłodzenia oleju skrzyni giegów .
~Plymouth Brezze
Sedan 2.0 16V 132KM 97kW
Plymouth Breeze I
Wygodny i ładny samochód trochę inny niż europejskie, dosyć nie drogi
~dareczekn@poczta.onet.pl
Van 3.3 i V6 160KM 118kW
Plymouth Voyager IV
Jest to idealny samochód dla osób ceniących WYGODĘ i dla tych którzy już mają dosyć palenia gum. przy ruszaniu spod świateł, przy jeździe po mieście i na trasie nie jest napewno zawalidrogą a czasami nawet.......ale nie przesadzajcie miejcie litość dla skrzyni biegów, oszczędzajcie ją a napewno wam odpłaci bezawaryjną pracą
~jacekada@msn.com
Van 3.0 V6 SE 158KM 116kW
Plymouth Voyager IV
NIE KUPIE WIECEJ OSOBOWEGO AUTA. Minivany to super wozy.Jazda naprawde jest przyjemnoscia. Cisza ,klima,duzo przestrzeni i niezle przyspieszenie.Co do zuzycia paliwa to wcale nie jest wysokie,w przeliczeniu na litry to okolo 10 na trasie(110km/h) i 12 l w miescie.
~Asia
Coupe 2.0 i 137KM 101kW
Plymouth Laser I
Pilnie potrzebuję lusterka manualne do tego autka!!!!! asiaf2525@tlen.pl
~McDonald
Coupe 2.0 i 137KM 101kW
Plymouth Laser I
autko nie za szybkie, mało ekonomiczne, drogie w urzymaniu i awaryjne ale fajne, bo oprócz mnie nik takiego nie ma :-) tsetsetsetse
~Gringowsky
Sedan 2.0 16V 132KM 97kW
Plymouth Breeze I
Idealny rodzinny i reprezentacyjny samochód. Piękna sylwetka porusza nawet najbardziej obojętnych. Bardzo dobry komfort jazdy. Super pojemny bagażnik.
~kamil
Coupe 2.0 125KM 92kW
Plymouth Colt I
jesli mial bym propozycje kupic taki sam to bez zastanawiania bym to zrobil
~Andrzej
Van 3.0 V6 SE 158KM 116kW
Plymouth Voyager IV
No co tu mowic.Auto jak auto.Mnie cieszy to,ze jest wygodne,bo duze.Ponadtto skrzynia atomat,a to super wygoda.Tylko ten sie z tym nie zgodzi,co nigdy nie jezdzil atomatykiem.Jezde tym autem po Florydzie,nie wiem jak byloby w Polsce,Napewno wsadzil bym gaz,ale tutaj to niemozliwe.Cena tez nie za duza.Za czteroletniego vena z przebiegiem 95 tys km,zaplacilem w zl,okolo 25 tys .Oczywiscie inne relacje cen w Polsce niz w USa.
~PeteSh
Van 3.3 i V6 160KM 118kW
Plymouth Voyager IV
Ten samochód sporo pali, ale poza tym nie ma wad. Służy mi dzielnie, mimo że nie należę do osób, które pieszczą się ze swoimi brykami. Kocham to auto i po 18 latach użytkowania nadal nie potrafię się z nim rozstać.