Ocena kierowcy - Pontiac Trans Sport I

o-s-t-r-y-77@tlen.pl, 13 lat temu
Silnik 3.8 i V6 175KM 129kW
Rok produkcji 1992
Pontiac Trans Sport I 3.8 i V6 175KM 129kW 1989-1996 - Oceń swoje auto
Karoseria : prawie cały z \"plastiku\" (drugi trabant)
po prostu polecam,najszybsza furgonetka w mieście pozwalająca na odrobinę zabawy, gdy się widzi na bocznym pasie młodzika w taty BMW
Witam wszystkich którzy zamierzają zakupić sobie tego rodzaju autko.Polecam je w pełni,kultura jazdy jest naprawdę niesamowita. Silnik bardzo ekonomiczny jak na pojemność skokową i gabaryty auta.Dynamiczny i elastyczny, Przyspieszanie tym autkiem nawet przy prędkościach powyż.130km/h to naprawdę frajda
Skrzynia po mimo tego że automat,bardzo elastyczna,nie ma szarpnięć przy zmianie biegów i ładnie redukuje bez \"zastanawiania się\" po przełamaniu tzw. kickdowna
to nie jest auto sportowe tylko VAN i na zakrętach trzeba mocno uważać. Jest dość miękkie co daje duży komfort na naszych dziurawych drogach
bardzo dobra,kwestia przyzwyczajenia, na pierwszy raz wrażenie jakby przód zachodził,gorsza widoczność jest przez tył,zalecam jak u siebie zamontować czujniki cofania
wygodne,po wyjęciu siedzeń (mądrze rozwiązany montaż/demontaż bardzo pojemne,mini ciężarówka
nic dodać, nic ująć,świetnie grzeje i dobrze chłodzi
przód auta jest bardzo wygodny zarówno dla kierowcy jak i pasażera,środkowy przedział również,ostatni rząd jednak zdecydowanie dla dzieci
autko jest naprawdę ciche
wiadomo,oleje,płyny jak w każdym aucie trzeba pilnować i wymieniać.Awaryjność mała,zużycie paliwa dość niskie biorąc pod uwagę poj. i masę auta. Średnia przy normalnej jeździe to 10,5 -11Lit.
Ceny jak za te auto są naprawdę niskie,warto zakupić zadbaną wersję a będziesz przez długi czas zadowolony z wyboru
Nie chcę przechwalić ale podczas mojego użytkowania przez okres ok 11 mies. co dziennie,auto nie potrzebowało żadnych nawet drobnych napraw
W tych autach jeżeli się dba i wymienia wszystko na czas to chyba nie ma takich usterek

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.8 i V6 175KM 129kW [l/100km]

11,3