Lista ocen Renault 11 (61) - Silnik

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
Hatchback 1.4 Turbo 105KM 77kW
Mam już trzecią R11 i jad do tej pory byłem z nich zadowolony. 1. R11 Turbo, :) kupiłem ją w 1989r z przebiegiem 40tys km. jest to bardzo dobry samochód, ktorym przejechałe 650 tys. kilometrów bez remontu silnika, jednakże 2 razy wymieniałem turbine, a ponadto muszę przyznać, że była to bogata wersja, komputer, elektryka, centralny zamek na pilota itp.. 2. R11 silnik 1.2 Brodway wersja goła, czyli nic ciekawego, ale mimo małej mocy jest...
~krissol@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Silnik 1.4 59 KM już "trochę" za słaby na dzisiejsze czasy! Przebieg oceniam na 300 000 tysięcy ponieważ poprzedni właściciel kręcił licznikiem (taxi)... i popsuł. Pomimo takiego przebiegu pali za pierwszym razem. Przyspieszenie... słabe... bardzo słabe. W trasie 130 km/h jeszcze pójdzie ale generalnie nie przekraczam 120 km/h (fabryka daje 145km/h). Mój Tatuś nazywa go "samochodem spacerowym"! Jeżeli samochód przetrzyma zimę rozejrzę się za...
~mrq76
Hatchback 1.7 94KM 69kW
1,7 wielopunktowy,przy masie niewiele ponad 900 kg jest naprawde w porządalu. Dość nisko moment ( 146Nm/3000 obr) -cudownie przyspiesza, jeszcze lepiej wyprzedza. Na autostradzie do wrocka jechałem 180 km/h i mógł więcej... Jedyny feler: trzeba raz na jakis czas regulować zawory. Ojciec ma r19 16v i mówiąc szczerze moim jeżdzi sie równie ekscytująco jeśli nie bardziej.
~konrad
Hatchback 1.8 61KM 45kW
ja kupilem swoją 11 dwa lata temu mieszkam we francji dałem za nią 500 euro z przebiegiem 170000 km i nic naprawde nic przy niej noe robilem jezdzi sie dobrze brakóje tylko wspomagania i wyciszenia tyłu .Auto ma pojemność 1.9 diesel bez turbiny najwiękrzą prędkość nią osiągnołem 170 km/h zbiera się dobrze nawet na dwójce całkiem dobrze jak na 90 koni
~kojot98@poczta.fm
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
Silnik praktycznie niezawodny ale źle zamocowany (tochę nim rzuca, co czuć na drążku zmiany biegów), dosyć elastyczny jak na taką pojemność. Co do odgłosów - jest całkiem nieźle ale mogłoby być lepiej.
~M@rcin W 81
Hatchback 1.4 72KM 53kW
chodzi jak lala cicho żadnego klekotania, oleju bierze nieznacznie to norma przy LPG, ma dobrego kopa choć przyznam sie niewiem ile dokladnia ma koni ten model
~Piotrek
Hatchback 1.4 67KM 49kW
praca śilnika bez zastrzeżeń gdyby nie było łańcuszka rozrządu tylko pasek-nic by nie było słychać, elastyczność super można jeżdzić 40km/h na 4 biegu.Autko do miasta i na trasę
~przems
Hatchback 1.7 82KM 60kW
trzeba chwilę kręcic żeby zapalił głośny mała moc od 180 000 maleje odwrotnie proporcjonalnie do upływającego czasu ten przebieg to za dużo na niego bierze b. dużo oleju
~karol
Hatchback 1.7 88KM 65kW
slnik rewelacja,ok kilku lat chodzi tylko na gazie zapala w zimie bez problemu w najwieksze mrozy stoi pod chmurka.zero obslugi,zadnych regulacji
~dex24@o2.pl
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Ocena dobra tylko z powodu przejsciowych problemow z wolnymi obrotami. ogolnie super-dynamiczny jak na takie auto,elastyczny i malo awaryjny