Lista ocen Renault 19 I Hatchback 1.7 75KM 55kW 1988-1992 (39) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KeBi
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Wszedzie bardzo dużo miejsca. Jechaliśmy w 5 osób na biwak (2 namioty, pełno tobołów) i dojechaliśmy bez uszczerbku na zdrowiu - nikt nie został zagnieciony czy połamany.. Każdy golf czy inny szajswagen mogą sie schować! Nawet mercedes 190 jest mniej komfortowy.
~RoN
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Jak na te wymiary samochodu przestrzeń super. Fotel kierowcy regulowany nawet na wysokość (żona się ucieszyła) a rozstaw osi większy jak w golfie III, do tego długie siedziska z tyłu porządnie podpierające uda, nie to co w kompaktowych "niemcach".
~Tomek
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Miejsca jest pod dostatkiem i z przodu i z tyłu, chociaż trudno znaleźć wygodną pozycję za kierownicą(przynajmniej w moim przypadku- ale jeździłem autami dostawczymi więc może to tylko moje odczucie:) Jak na auto kompaktowe to miejsca oferuje o klasę wyżej !
~Zetoxon
Hatchback 1.7 75KM 55kW
wakacje 5 osób bagaż z tylu troche ciasno ale za kierownicą bylo mi wygodnie. siedzi sie jak na stołku na nogi jest miejsca bardzo dużo nie ma praktycznie tunelu jak w dzisiejszych samochodach nadkola tez nie przeszkadzały.
~Chris
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Na uwagę zasługuje profilowanie fotela kierowcy w odcinku lędźwiowym - EXTRA. Dużo miejsca dla ludzi o średnim wzroście - zaróno z przodu jak i styłu. "Piąte" drzwi ułatwiają m.in. załadunek wózka dziecięcego (sprawdzone).
~marekzer@poczta.onet.pl
Hatchback 1.7 75KM 55kW
jak na klasę OK, chociaż ja musiałem prawie maksymalnie odsuwać fotel mimo 180 cm(nawiasem mówiąc przy całkowitym przysunięciu fotela zmieściła się tylko moja dwuletnia córka, mam zdjęcia)
~erni
Hatchback 1.7 75KM 55kW
mam powyzej 180cm wzrostu i niektorym pozycja za kierownica moze sie wydawac dziwna ale mozna sie przyzwyczaic.Kirownica mogla by byc troszke blizej.Miejsca jest bardzo duzo
~Daniellll
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Bardzo wygodnie dla 4 osob. Zaryzykuje stwierdzenie, ze z tylu wygodniej niz z przodu. Bagaznik przecietny. Jak juz pisalem wczesniej dosc ktotkie siedziska.
~Tobiasz
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Jak na stosunkowo nieduży samochód oferuje on na prawdę sporo miejsca swoim pasażerom oraz dużą przestrzeń bagażową (mowa tu o wersji Chamade).

Usterki Renault 19 I

Renault 19 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~andrewpl@tlen.pl
Hatchback 1.7 75KM 55kW
jeśli w przodzie się nie rozpychają tył ma znaczną ilość miejsca do dyspozycji, przy tym kanapa dobrz wyprofilowana więc nie trzeba pchać nóg zbytnio do przodu
Renault 19 I Hatchback