Oceny Renault 19 I Hatchback 1.9 D 65KM 48kW 1988-1992

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Renault 19 I Hatchback 1.9 D 65KM 48kW 1988-1992

~vonAue
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Trafiłem na to auto przypadkiem gdy szukałem jakiegoś starego klekota w okolicy; wcześniej w ogóle nie myślałem o tym modelu. Pojechałem obejrzeć; był to egzemplarz po zmarłym pierwszym właścicielu w bardzo fajnym stanie i za śmieszne pieniądze - grzech było nie wziąć ;) Auto od początku ujęło mnie świetnie narysowaną linią nadwozia, za którą odpowiadał słynny Giugiaro, oraz fajnie zaprojektowanym wnętrzem. Jeżdżę nim od roku; robiłem już...
~Pawelus
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Spalanie świetne, jeszcze mnie nie zawiódł. Od kiedy go mam wymieniłem w nim pare drobiazgów ale to dlatego że kupiłem go mocnoooo zaniedbanego. Jak dla mnie trochę zawieszenie za miękkie, pozatym samochód świetny.
~spekter@priv4.onet.pl
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Ogólnie jestem zadowolony z tego samochodu, ale w mojej pracy nie mogę sobie pozwolić na to żeby auto mnie ograniczało, dlatego jest przeznaczone na sprzedaż - przez głupi pasek rozrządu miałem 2 tygodnie przymusowego urlopu. Gdyby ten incydent nie miał miejsca pewno bym go nie sprzedawał.
~GAJOWY
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Dobre, niezawodne, ekonomiczne (bardzo!!!), wygodne auto. Mam je nieco ponad poł roku i mimo ze nie lubie tej marki a ten model wizualnie mi sie wcale nie podoba to w zasadzie nie mam sie do czego przyczepic. Kupilemm je zupelnym przypadkiem i chyba zaczynam lubic :)))
~Paweł
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Autko rewelacja! W zimę bez problemu odpala, bardzo komfortowe, niezawodne. Polecam! A jeśli kogoś pytasz sie już o opinie to pierwsze pytanie: czy tym autkiem jeżdził?
4,1
~ghost090@wp.pl - MICHAŁ
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
ladne auto i niedrogie.moja renatka jest z 89r a mam przod i tyl zmienioony od nowszej wersji(phaseII)
Dziennik kosztów dla Renault 19 I Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
6,1
~andrzej
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
mam ja od nowosci i jeszcze nie mialem z nia problemów
~gracugiel@wp.pl
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Wiadomo nowe nie jest ale nie można mu wiele zarzucić-ekonomiczne, komfortowe i przestronne. Zadbane odpłaci się użytkownikowi bez awaryjnością i niskimi kosztami eksploatacji.
3,7
~carolus@op.pl
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
auto kupiłem w tym roku z Niemiec 140 tys przebiegu udokumentowane, na razie jesatem zadowolon.
4,1
~wojtek
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
samochód niedoceniany, a i może nawet dobrze gdyż można go nabyć za niezbyt wysoką cenę,
Renault 19 I Hatchback