Lista ocen Renault 19 I Hatchback 1.9 D 65KM 48kW 1988-1992 (17) - Silnik

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ghost090@wp.pl - MICHAŁ
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
nie ma sie co oszukiwac to jest tylko diesel.spod swiatel beemek nie wyprzedzimy ale nie jest zle.malo pali.po przebiegu 230tys km.zadnych wyciekow, nie bierze oleju.mialem tylko problemy z chlodnica.(moja mi padla i kupilem od jednego gnojka na allegro i byla jeszcze gorsza niz moja a kasy nie chcial oddac, ale pojechalem do niego i oddal z nawiazka;d)
~GAJOWY
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
jak na wolnossacego "klekota" jest suuuuper!!! Po takim przebiegu nadal zapala niezaleznie od temperatury od pierwszego obrotu, nie dymi, przyspiesza ospale ale za to od najnizszych obrotów, podczas jazdy nie slychac ze to diesel!!!mialem juz kilka diesli i ten mnie zwyczajnie zaskoczyl! Silnik NIE DO ZAJEZDZENIA!!!! piatka z plusem!
~Rafał
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
To moja trzecia Renia (19) i elastyczność jest jedną z zalet tego auta. Mam na myśli auta o pojemności przynajmniej 1,7l i na wtrysku. 1,4l - zbyt mulasty. Za minus uznaję wiecznie cieknącą misę olejową, z którą wojowali już nie jedni mechanicy. W chwili obecnej odpuściłem sobie ten zabieg i dolewam tylko olej!!!
~spekter@priv4.onet.pl
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Do momentu jak nie zerwało mi paska rozrządu buło super, a potem koszty że głowa boli ("system bezkolizyjny" ), ale ogólnie bez zarzutów, bardzo dynamiczy i ekonomiczny silnik, pali bez zastrzeżeń nawet w duże mrozy
~gracugiel@wp.pl
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
pompa "LUKAS" dynamiczna, oszczedna doskonale reaguje na wciśnięcie gazu. 64 konie całkiem nieźle sobie radzi w miescie jak i w trasie kultura pracy-znakomita, prawie jak nie diesel, a do tego jaka żywotność silnika.
~grzesiek
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
silnik chodzi rowno dotychczas mialem tylko jeden problem, ale to mi spadl przewod z cewki zaplonowej a tak to bez zarzutu
~vonAue
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Mało pali, zawsze odpala, ma niezła kulturę pracy gdy się rozgrzeje. Mógłby być trochę bardziej elastyczny.
~frezer993
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Silnik jest troszkę za słaby. Elastyczność-z tym mogą być problemy, trzeba zakręcić wyżej.
~cis.iwiec@wp.pl
Po przejechaniu 250000 tys. oleju nie muszę doleqwać od zmiany do zmiany
Dziennik kosztów dla Renault 19 I Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
6,1
~maxtom@poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
silnik pracuje cicho i jest wmiare elastyczny chociaz mogło by byc lepiej
Renault 19 I Hatchback