Ocena kierowcy - Renault 19 II Hatchback

wolverine32xx@tlen.pl, 16 lat temu
Silnik 1.4 i 60KM 44kW
Rok produkcji 1995
Renault 19 II Hatchback 1.4 i 60KM 44kW 1991-1996 - Oceń swoje auto
Inne : Wszystko.. od lat te auto mi sie podobało,, ale mialem pewne obawy przed jego kupne każdy miał swoja wersje nie kupuj bo to G. kup lepiej golfa lub polo albo passata itp.. zdecydowalem sie na renię i nie żałuję Auto to mimo 12 lat i 160000 na liczniku prezentuje sie okazale... Teraz poluje na RENAULT19 1,8 williams 146km rok 1995..jakby ktos cos wiedzial to proszę o kontakt telefoniczny 500833804z góry dzięki.. najlepiej sprowadzony z niemiec.. wersja 3drzwiowa ale 5 może być..
Silnik : wymiana alternatora,, brak ładowania. Ale usterka łatwa do naprawy :P
Za te pieniądze,, nie mozna dostać nic lepszego.. Dla porównania jezdziłem golfem III i swoja RENIĄ :* komfort jazdy bez porównania.. widze nieraz na ulicy gdy jadę ludzie oglądają sie za moja renią.. Fakt Kolorek Bordo metalik 15Alu felgi spojler.. i te brzmienie.. powoduja ze ludziska sie oglądaja... co tu jeszcze dodac ten kto nie posiada reni nie wie co to prawdziwa jazda samochodem.. NAPRAWDE GORąCO I SZCZERZE POLECAM Andy.. W zeszłym roku długo szukałem takiej Reni a skończylem u znajomego ktory sprowadzil mi moja ´´dziewczyne 11.wrzesnia 2006 roku z niemiec z nurynbergi.. bordo metalik 3drzwiowy
Silniczek pracuje równo. :) Nie ma żadnych przecieków,
Skrzynia biegów igła.Jednym paluszkiem wrzucam biegi :D
jedna uwaga na zakretach zbyt mocno sie wychyla.. Ale poza tym jestem zadowolony z ukladu jezdnego
wszystko widać doskonale..
dobrze nigdy nie narzekałem
Bez klimy masakra w lato cały czas jeżdze ze spuszczonymi szybami :(
ok
Tak sobie u mnie przy wiekszych predkosciach jest głosniej. No ale przy sportowym wydechu :P
nie mam prawa narzekąc
CZęSCI tanie mozna je dostać bez problemu.. wszystko mozna zrobic samemu.. wystarcza tylko chęci i skromny warsztacik ;)
a więc wymieniłem oba przełaczniki od świateł z lewej strony oraz od wycieraczek z prawej strony.Sam naprawiłem alternator, zerwana linka sprzęgła, mialem akurat zapasową :).. Sam wymieniłem tarcze sprzęgła z dociskiem... wymiana przewodów swiec zapłonowych oraz modułu..
dwa razy miałem problem z nim.. Raz jak stanąłem na krzyżówce to mi zgasł.. i nie chciał odpalić :´( Drugi raz to jak wracałem od dziewczyny wogóle nie odpalił :(. wiec musiałem u niej nocować :D.. Powodem tych usterek był kabel (Przebicie) od modułu do silnika...

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 i 60KM 44kW [l/100km]

8,4