Oceny Renault 19 II Hatchback

Najnowsze oceny Renault 19 II Hatchback

3,4
~aviator1
Hatchback 1.7 i 75KM 55kW
W tej cenie nie znajdziemy nic lepszego. Wiadomo, auto wiekowe, nie powala nowoczesnością, lecz w tej cenie daje nam wygodę, i całkiem spokojna głowe jeśli chodzi o poważne naprawy, drobiazgi nie działaja :) Jeśli ktoś kupi renówkę, doinwestuje nawet ze szrotu, wyciszy wnętrze, niczym nie będzie ustępować autom za 8-10 tyś. A jak się ładnie umyje to na parkingu wygląda jak (re)nówka ;p
~Tomek
Hatchback 1.7 i 75KM 55kW
Autko super. Tanie w zakupie, użytkowaniu i ewentualnych naprawach. Linka sprzęgła 36 zł. Dużo rzeczy można zrobić samemu. Bardzo wytrzymałe. W porównaniu do golfa 3 1.4 auto jest super. Niskie spalanie. Polecam każdemu, kto potrzebuje auta za niskie pieniądze, taniego w utrzymaniu, wygodnego i nie będzie wymagał super komfortu i prestiżu jak w S-klass.
4,1
~Wojtek
Hatchback 1.7 i 75KM 55kW
Ogolnie samochod ladnie się prezentuje w środku jak i na zewnatrz. Ma na wyposarzeniu Centralny zamek, elek. szyby, wspomaganie kierownicy, poduszka powietrzna, hak, alufelgi, ABS, radio. Duzo miejsća w srodku, pojemny bagaznik. Głowna wadą moim zdaniem jest zabyt duże spalanie 1-2 litra powinno być mniej.
3,5
~mati
Hatchback 1.7 i 75KM 55kW
Ogólnie auto na plus, za małe pieniądze można się cieszyć dobrą jazdą, wygodną w miarę, tylko to spalanie przy benzynie mnie uwiera:)dla tego następne będzie disel:) drobne usterki, które można samemu naprawić i wcale nie jest to trudne.
3,3
~UKAS
Hatchback 1.7 i 75KM 55kW
auto w calosci jest bardzo fajnie,sprawilo mi sporo frajdy.mala masa i moc tego silnika(73KM :D) sprawiaja ze mozna nim powariowac troszke.rozwinalem nia predkosc max 185 km/h-samochod 17 lat:] daje rade,jednak coraz czesciej cos sie psuje,wychodzi rdza.jednak jezdzac nim 5 lat nic zlego nie moge poweidziec.jak najbardziej udany model
~sarwin
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
jak na te lata bardzo dobrze się trzyma:)Kupiłem to auto ze względu na dobrą opinie i najwidoczniej się nie pomyliłem:) na pewno o wiele trwalsza od megany z tym że ciężko trafić na utrzymany egzemplarz Ogólnie polecam!!!
3,8
~Kamil
Hatchback 1.7 i 75KM 55kW
Autko tanie w zakupie za 2500 kupiłem egzemplarz z gazem elektryką lusterka i szyb wspomaganiem kier, alumkami, spojlerem i przyciemnianymi szybami. Jak na razie nie mam poważnych usterek poza kilkoma drobiazgami jedyne co drażni mnie w tym aucie to wszechobecny śśśśśśświergoczący plastik oraz bardzo zagadkowy abs który działa jak i kiedy chce ... ogulnie polecam ...
~web@my.slupsk.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Ten samochód przez 9 lat użytkowania go przeze mnie nigdy mnie nie zawiódł. Kiedy go kupowałem, moi znajomi pukali się w czoło. Oni kupili Opla Vectrę. Dzisiaj z tego Opla zostały już fragmenty, a renówka trzyma się nadal dzielnie. Do dzisiaj jeżdżę tym samochodem, dbam o niego. Zakup tego samochodu był strzałem w dziesiątkę.
~krybo
Hatchback 1.4 i 80KM 59kW
Jeżdżę od nowości, pilnuję filtrów, wymieniam olej co 10.0000km, jeżdżę tylko na benzynie 95.oktanowej, dociskam mocno pedał gazu, zmieniam opony lato/zima, nie "gmyram" niepotrzebnie w "bebechach", silnik nie do zdarcia, często wyrzucam tylne oparcie i ładuję "do wiwatu" ciężary, jest to kochany "osiołek" nie do zajeżdżenia, szczęśliwe autko!! - gdyby nie ta blacha! Na marginesie - mam też nową lagunę 2,0 i toyotę corollę. Pozdrawiam...
~Andrzej
Hatchback 1.7 i 75KM 55kW
Auto przeciętne,komfortowe,twarde i niezawodne,troche głośne,nie rdzewieje,jak sie dba to jeżdzi i jeżdzi,i jeżdzi,można zapomniec o warsztacie,biorąc pod uwage że to staruszek \\\\\\\"16lat\\\\\\\", to jest całkiem nieźle,widziałem auta w tym wieku to kompletne szroty,a renia całkiem dobrze sie trzyma.za te pieniądze,super,wątpie że za ok 3000zl znajdzie sie cos lepszego niż 19tnastka
Renault 19 II Hatchback