Ocena kierowcy - Renault 19 II Hatchback

jarson_szakal@buziaczek.pl, 18 lat temu
Silnik 1.4 i 60KM 44kW
Rok produkcji 1993
Renault 19 II Hatchback 1.4 i 60KM 44kW 1991-1996 - Oceń swoje auto
Mam Renie od marca zrobilem 18 tys. absolutnie pozytywnie sie wypowiadam o tym autku,nigdy mnie nie zawiodlo,duzo miejsca,sylwetka auta ekstra jak na 12 latka,nie mam sie do czego przyczepic moze do wyposazenia mam wersje z holandi nie ma nawet wspomagania ale kierownica 1 reka krece nawet na postoju.szczerze polecam
jestem zadowolony,po uszczelnieniu kolektorow ladnie cyka,
precyzyjna i nie ma problemow z zadnym biegiem ,troche krotka ale ok
wyśmienity ,prowadzi sie naprawde ekstra
bardzo dobra w kazda ze stron
wszystko pod reka,pozycja za kierownica super nawet dla niskich,fotele dobrze regulowane,ja nie mam obrotomierza ale to "pryszcz"
wentylacja ok nie ma problemow z zaparowanymi szybami ale mam chyba defekt zwiazany z cieplym powietrzem jest cieple ale nie takie jak byc powinno
nie ma problemow z rozlozeniem sie na przednich fotelach czy tez tylnej kanapie ,bardzo przestronne wnetrze i ekstra fotele
przez brak katalizatora metaliczny dzwiek ale taki kupilem i nie wiem jak jest z katem
9 l w miescie 7l w trasie oczywiscie gazu-na bez. nie jezdze nie wiem,wymienilem tylko uszczelke pod glowica i cylinderki takze ciezko ocenic ceny napraw ale bylo tanio
za tak male pieniadze nic ciekawszego nie udalo mi sie wyszukac i zdecydowalem sie na 19stke-nie zaluje
1 zarowka dzis mi przestala w desce rozdzielczej swiecic do niczego innego nie mam zarzutow
niegdy mnie nie zawiodl
Renault 19 II Hatchback