Oceny Renault 19 II Sedan 1.9 DT 92KM 68kW 1992-1996

Najnowsze oceny Renault 19 II Sedan 1.9 DT 92KM 68kW 1992-1996

2,7
~reno
Sedan 1.9 DT 92KM 68kW
a więc ... jak działało to super :) a po pewnym czasie ..... turbina nie dzialaod jakis 4 moze 5 lat :P pali dalej mało ale zmulony nisamowicie. kolumna wspomagania sie sypnela. pekła jedna ośka w tylnej kolumnie skretnej ;/ przegnil bak co jakis czas pompka reczna paliwa do wymiany gdyz zaworki przestaja trzymac i paliwo sie cofa do baku. czesci zabujczo drogie malo tego zamienniki zadko pasuja ;/ koncówki drazkuw sredni rok wytrymuja...
~dragon661
Sedan 1.9 DT 92KM 68kW
Jak na razie jestem zadowolony.Autko jest bez zarzutu, niestety juz trochę sie zestarzało ma stary design.Nie ma śladów korozji.Jak będę zmieniał auto na inne to będzie to Renault albo Mercedes "E". Innego auta nie chcę.
~Rafał , 2rafal@interia.pl
Sedan 1.9 DT 92KM 68kW
nie miałem szacunku do "francuzów". teraz już mam. Bardzo udany, ekonomiczny i przyjemny samochodzik. przejechałem nim narazie 18 tys km i bez zarzutu. uważam, że jest lepszy od opli, fordów itp. mysle ze jesli ktoś szuka samochodu za niewielkie pieniądze - to jest dobry wybór.
3,7
~keozeo
Sedan 1.9 DT 92KM 68kW
Autkiem jeździłem kilka długich lat, silnik niezawodny. Zużywają się natomiast inne elementy, ale myślę że to francuskie autko jest, a raczej teraz już - było, bardzo udanym samochodem.
~Hifman
Sedan 1.9 DT 92KM 68kW
Bardzo przyjemne i tanie autko. Za taką cenę trudno kupić coś lepszego. Całość współgra ze sobą bardzo dobrze. Miło się prowadzi, jest oszczędne i wygodne.
~Daro
Sedan 1.9 DT 92KM 68kW
Super dieselek. ekonomiczny. Polecam tym którzychcą jezdzic tanio. Równiez dobre wyposaenie. Airbag. elektryka.
~ja
Sedan 1.9 DT 92KM 68kW
auto jak na tamte lata jest super golfy,astry,escorty i te inne nie mają podlotu a i bije na głowę niektóre nowsze auta P O L E C A M :p
4,1
~dyziowaty@wp.pl
Sedan 1.9 DT 92KM 68kW
Autko godne polecenia, ale tylko sedan czyli chamade bo przynajmniej ma bagażnik :), miałem go 2 tygodnie i pojechałem na wczasy 1500 km, żadnych niespodzianek a miał wtedy przebieg 143000
~Tomi19r19
~JAROBOT