Lista ocen Renault 21 Sedan (82)

3,8
~TobiARtS@o2.pl
Sedan 1.7 i 75KM 55kW
Samochód ten kupiłem za 500zl.,przebieg nie jest do końca znany bo licznik kilometrów nie działał,jeżdżac nim rok wymieniłem tylko klocki z przodu, sworzeń wachacza i gumy stabilizatora,jeżdziłem tylko na gazie gdzie nawet przy - 10 stopni odpalał jeśli miał odpowiednią ilość płynu w chłodnicy,nigdy w trasie mnie nie zawiódł,za tą cene nie ma 2 takigo wygodnego samochodu,a tylnia kanapa jest tak miękka że wszyscy co jechali na niej w trasie...
~martinus77 (GG 6074978)
Sedan 2.1 TD 88KM 65kW
Ogólnie jestem zadowolony, oszczędne, komfortowe, super!!!
~don Hose
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Samochód który przeważne ma na wyposażeniu alarm z centralnym + wspomaganie i elektr. szyby , w dodatku jest bardzo wygodne , mocne i przy tym ma umiarkowane spalanie za taką kase ( przeważnie do 4000 zł ) to rewelacja.Blacha ocynkowana!!! Poprostu super.Bardzo polecam.
~KrzychuZ
Sedan 1.7 i 75KM 55kW
Generalnie samochód bardzo wygodny i w miarę ekonomiczny. Jeśli jest dobrze utrzymywany nie powinno z nim być żadnych większych problemów.
4,1
~qazwalt lubuskie
Sedan 1.7 i 75KM 55kW
w pełnym zakresie obrotó można uzyskać wspaniałe osiągi, najlepiej jednak przy 2300 - 2800 rpm i można bez niczego każdego wziąć przy odpowiedni dobranym biegu (Silnik)
3,5
~ches
Sedan 1.7 i 75KM 55kW
ocena wyższa niż to wynika ze średniej dotychczasowych ocen, bo przyzwyczaiłem się to tego samochodu, jest wygodny w jeździe, nieatrakcyjny dla złodziei i bezpieczny(ze względu na gabaryty) dla osób nim podróżujących
~wojtek
Sedan 2.1 D 70KM 51kW
jak na tak stare auto za tak marne pieniądze to jest fenomenalnie,oszczędne,nie wymagające,tanie części,praktyczne(kombi) Przejechałem moją RENIĄ całą europę z przyczepą kempingową była niezawodna i jest nadal,przewoziłem cement,płytki,deski auto do wszystkiego planuje kupno nowego auta ale RENI nie sprzedaje bo jest za dobra a cena jest nie adekwatnie niska
~wojtekk17@poczta.onet.pl
Sedan 1.7 i 95KM 70kW
samochod elegancki jak na swoj wiek nie trapi go rdza nie psuje sie sa male wycieki ze skrzyni biegow i okolic lewego przeguba!!ale nic po zatym sie nie dzieje!!pali zawsze za pierwszym razem!!mam instalacje gazowa i troche czuc spadek mocy ale to nie przeszkadza aby jechac po autostradzie 170km/h bardzo wygodne i komfortowe zawieszenie jak to we francuzacg bywa!!tego samochodu nie sprzedam chyba ze wczesniej sie gdzies rozwale albo on sam...
~DjJanek jkrzysiek11@wp.pl
Sedan 1.7 i 95KM 70kW
Jest to 8 cud świata.Jechałem z Berlina to wyprzedzałem TIR-a jeden siedział drugiemu na tyłko to i 220km/h wchodziło na licznik (Silnik)
~wasyl.sp.zoo@poczta.fm
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Duża bryka, bogate wyposażenie seryjne, miła jazda, ale trochę kosztuje. Mięciutka kanapa z tyłu ;-)
Renault 21 Sedan