Oceny Renault 21 Sedan 1.7 i 75KM 55kW 1989-1993

Najnowsze oceny Renault 21 Sedan 1.7 i 75KM 55kW 1989-1993

3,8
~TobiARtS@o2.pl
Sedan 1.7 i 75KM 55kW
Samochód ten kupiłem za 500zl.,przebieg nie jest do końca znany bo licznik kilometrów nie działał,jeżdżac nim rok wymieniłem tylko klocki z przodu, sworzeń wachacza i gumy stabilizatora,jeżdziłem tylko na gazie gdzie nawet przy - 10 stopni odpalał jeśli miał odpowiednią ilość płynu w chłodnicy,nigdy w trasie mnie nie zawiódł,za tą cene nie ma 2 takigo wygodnego samochodu,a tylnia kanapa jest tak miękka że wszyscy co jechali na niej w trasie...
3,5
~ewamark@polbox.com.pl
Sedan 1.7 i 75KM 55kW
Całkiem udana konstrukcja, o ile do tej pory ktoś jeździł "polskimi" samochodami. Ja jeździłem 125p i Polonezem. Od 1997r. użytkuję R21. Najgorsza elektryka (centralny zamek, przełączniki - wysiadły wszystkie podświetlane). Siada mi rozrusznik (nagrzewa się od silnika, co zauważyli już w fabryce - montując koc azbestowy!?). Wajcha od biegów lata po całym wnętrzu ale biegi wchodzą cicho i poprawnie. Model gaźnik + gaz, toleruje. Samochód...
~gelos73@op.pl
Sedan 1.7 i 75KM 55kW
Bardzo wygodny, przestronny, dynamiczny samochód. Jak na 10 letni również dobrze wyposażony, w moim przypadku elektryka, klimatronik. Wadą są drobne usterki które można niewielkim kosztem naprawić we własnym zakresie. Ceny części też nie są wygórowane.
~bylec@o2.pl
Sedan 1.7 i 75KM 55kW
Jak kazde auto, tak i Renault 21 potrzebuje tzw.opieki czyli reagowania gdy coś "się dzieje" i własciwej obsługi technicznej. Poza tym jest to bardzo dobre auto, bardzo komfortowe, dajace duzo radosci z jazdy, spokojnej jazdy.
3,5
~ches
Sedan 1.7 i 75KM 55kW
ocena wyższa niż to wynika ze średniej dotychczasowych ocen, bo przyzwyczaiłem się to tego samochodu, jest wygodny w jeździe, nieatrakcyjny dla złodziei i bezpieczny(ze względu na gabaryty) dla osób nim podróżujących
~kołek
Sedan 1.7 i 75KM 55kW
bardzo wygodne auto poza czesciami ktore sie zuzywaja niezawodne
2,9
~hans klosz
Sedan 1.7 i 75KM 55kW
duzy samochod, jak nie jezdzi po dziurach to cicho i milo. Jest to stara konstrukcja, mozna samemu cos naprawic
3,2
~ninja@konto.pl
Sedan 1.7 i 75KM 55kW
Max wygodne. Do bagażnika wejdzie prawie wszystko. Dobrze sie jeździ. Ale co chwilę się psuje. Co już coś naprawię, to wyskakuje następna rzecz. Do zrzygania. Ale i tak ją lubię.
~KrzychuZ
Sedan 1.7 i 75KM 55kW
Generalnie samochód bardzo wygodny i w miarę ekonomiczny. Jeśli jest dobrze utrzymywany nie powinno z nim być żadnych większych problemów.
~jajacek
wyglada jak mydlo