Ocena kierowcy - Renault 21 Sedan

ches, 21 lat temu
Silnik 1.7 i 75KM 55kW
Rok produkcji 1990
Renault 21 Sedan 1.7 i 75KM 55kW 1989-1993 - Oceń swoje auto
ocena wyższa niż to wynika ze średniej dotychczasowych ocen, bo przyzwyczaiłem się to tego samochodu, jest wygodny w jeździe, nieatrakcyjny dla złodziei i bezpieczny(ze względu na gabaryty) dla osób nim podróżujących
głośny, elastyczny
elastyczna, biegi dobrze wchodzą, blokada wstecznego
trzeba się napracować bez wspomagania kierownicy, przyjemne manewry tyłem, a znaczniegorzej przodem
mankament- przy skrętach widoczność ograniczają przednie słupki
daleko do włącznika świateł awaryjnych, niewygodny klakson w przełączniku świateł, przydałaby się możliwość regulacji kierownicy, dobra rzecz - sygnalizator nie zgaszonych świateł
długi czas nagrzewania, słaby nawiew na nogi pasażerów, głośny wentylator, brak filtra pyłów, woda wlawająca się przez kanał wentylacyjny przed przednią szybą
b. obszerny
mogłoby być lepiej, stuki tylnej klapy, odgłos bulgocącego paliwa przy pełnym baku
9-10 miasto, 5,5-6 trasa
niepopularny więc ceny niezwariowane
ciągle coś się psuje, ale pewnie jest to skutkiem tego, że nie mam duszy mechanika
słaby wydech (głośny) i co 2-3 lata do wymiany, rozrusznik -stary więc źródło powtarzających się kłopotów, fatalne umiejscowienie rozrusznika, ze względu na wiek - coś się zawsze psuje i za każdym razem co innego (awarie jednak nigdy w trasie)
Renault 21 Sedan