Oceny Renault 25 I

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Renault 25 I

~agi@autograf.pl
Hatchback 2.1 TD 85KM 63kW
Ogólnie bardzo dobre auto, choć jest ogromne nie mam już większych problemów z jazdą miejską. Bardzo dobre na trasie, wygodne fotele. Pełna elektryka - lusterka, szyby X4, fotele, sterowanie radia w kierownicy, 6 głośników, deska rozdzielcza i kierownica - skóra, przód podłokietniki, tylna kanapa dzielona, alufelgi, szybki zielonkawe, dużo skrytek, podświetlany schowek, podświetlane lusterka w osłonkach od słońca + trzecia osłona od słońca nad...
~Pati-Sped
Hatchback 2.1 TD 85KM 63kW
szczerze mówiąc nie zammieniłabym na inne auto mojej reni ,jest niezawodna i jeśli chodzi o ustrki to poważnych żadnych nie było jedynie co to tylko włącznik do świateł nie działam ale już naprawione :))))))))))))))))))))))POzdrawiam wszystkich którzy mają renie 25
~koneser-1968@o2.pl
Hatchback 2.2 103KM 76kW
1.Jak się znasz to masz luxusowy samochód za małe pieniądze. 2.Musisz mieć dobrego mechanika inaczej leżysz albo cie oskubią 3.Jak niewiesz gdzie kupować cześći to przepłacasz nawet czasem słono 4.Jak nic niewiesz o tym aucie albo nie masz fachowca daruj sobie zakup
3,2
~tomi46@wp.pl
Hatchback 2.7 V6 Injection 144KM 106kW
Jestem z niego zadowolony (szczególnie z tylniej kanapy) atrakcyjne wyposażenie: pełna elektryka,skóra,klima,głosowe informacje o stanie pojazdu (po niemiecku). Ale za luksus trzeba płacić i to sporo
~amarpl2@hotmail.com
Hatchback 2.2 103KM 76kW
jeżdżę autem od 10 lat nie mam większych usterek jedyna usterka to czasami nie chodzi centralny zamek w porównaniu do innych marek np vw,audi albo mercedes podobnej klasy wygoda jazdy jest bez porównania a wyposażenie też mają marne albo wcale
~takrz@wp.pl
Hatchback 2.1 D 64KM 47kW
Jestem z tego wozu bardzo zadowolony, nigdy mnie nie zawiódł. Na trasie nawet nie myślę o możliwości awarii.blachy w porządku. Nie stać mnie w tej chwili na nowy wóz tej klasy/ klima,wspomaganie, el. szyby, centralny zamek/ no i luksus jakiego nie doznaję w nowych samochodach w cenie do 60000zł. Będę nim jeździł do oporu.
~mikii
Hatchback 2.1 TD 85KM 63kW
Po przebiegu ponad 500 tyś bez remontu - trudnocoś dodać. Jeżdże jusz piąty rok , nigdy nie zawiodła mnie w trasie.Problemy- zawieszenie przód ,siembloki ale przy tej wadze auta i co rocznym przebiegu ok 50 tyś na naszych drogach , można znieść.
~olek_ratuj@poczta.onet.pl
Hatchback 2.2 103KM 76kW
super auto (jeździłem i turbo dieslem i benzyną :) ), gdyby jeszcze serwisy i niekturzy mechanicy byli kompetentni... No i nasze drogi krajowe gładsze... Mam jeszcze 25, ale teraz przesiadłem się na SAFRANE - porównanie takie, że jakby jeszcze montowali 25 to bym ją znowu zdecydowanie kupił... ale tym razem z motorkiem 2.5 litra :) (tu nieśmiała prośba do RENAULT... Może by tak mała montownia w Polsce ;) ).
~gienol@poczta.onet.pl
Hatchback 2.2 124KM 91kW
Super auto za małe pieniądze.Od początku bdb wyposażone.Centralny zamek,komp.pokł,skórz. kier ,alu,wspomaganie,elektr.szyby itp to normalka.Złodzieje się nie interesują.Po złożeniu siedzeń można segment przewieźć.No i ocynk karoserii-praktycznie zero korozji
~przemo
Hatchback 2.7 V6 Injection 144KM 106kW
wygodny i komfortowy samochód podczas jazdy w dłuższe trasy dobre przyspieszenie lubi przyciągać wzrok na ulicy