Oceny Renault 25 II 2.0 103KM 76kW 1988-1992

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Renault 25 II 2.0 103KM 76kW 1988-1992

~dzionek_21@wp.pl
Hatchback 2.0 103KM 76kW
pakuje w niego wszystki pieniądze by było idealne. napewno go nie wymienie na inne chyba ze nowszy rocznik i większy silnik. na tamte lata to była limuzyna. polecam wszystkin za te pieniądze lepszego nikt nie znajdzie, chyba ze jakieś małe tico. Z częsciami nowymi nie ma problemów bynajmiej we Wrocławiu. na szrotech blachy tez lezą. Nie ukrywam ale na początku musiałem troche przy nim posiedzieć by uzyskać obecny efekt. Dziennie robie po...
2,9
~kk79@interia.pl
Hatchback 2.0 103KM 76kW
Zapewne to nie jest wina modelu po prostu mialem pecha jesli chodzi o ten konkretny egzemplarz. Jego zaleta jest dobry silnik i praktycznie brak rdzy na karoserii. Auto prezentuje sie niezle, ale reszta pozostaje wiele do zyczenia. Auto mam rok a wydalem mase pieniedzy na naprawy, szczegolnie na elektryke (kontrolki, dmuchawa, modul zaplonu). Powazna wada jest takze brak wspomagania co powoduje ze samochod prowadzi sie jak autobus ;) chociaz...
Hatchback 2.0 103KM 76kW
Powiem tak: dalem za ten samochod smieszne pieniadze dokladnie to 200 zl ;) Co prawda bylo pare drobnych rzeczy do zrobienia ale opacalo sie... kupiem go z mysla sprzedania i zarobieniu na nim troche ale gdy wszystko juz dzialalo jak nalerzy to mi bylo szkoda bo auto zaskakuje swoja wygoda i niezawodnoscia jezdze nim do dzis i jestem zadowolony
~dzionek_21@wp.pl
Hatchback 2.0 103KM 76kW
jetem szczęśliwym posiadaczem tego autka, polecam wszystkim którzy chcą małym kosztem jeździć limuzyną. Obecnie autko przechodzi tuning i nie szkoda mi ładować kasy w niego. Na swoje lata auto zaje... ani grama rdzy , pelen ocynk co nie można powiedzieć o samochodach z np 2000r gdzie powoli im wychodzi rdza. Pozdrawiam wszystkich posiadaczy R25
~marez@op.pl
Hatchback 2.0 103KM 76kW
Co tu mówić. Jak ktoś ma ten samochód, to się po prostu cieszy. 25 jest po prostu super samochodem dla kogoś ceniącego komfort a nie posiadającego zbyt dużych funduszy :-) A co do części zamiennych, to wcale nie są takie drogie. POLECAM.
~marez@op.pl
Hatchback 2.0 103KM 76kW
Jak dla mnie jest to idealny samochód. Ze względu na duże gabaryty i wiążące się z tym bezpieczeństwo, cenę, komfort, itp. Najlepsze jest na długie trasy. w mieście ze względu na gabaryty może być utrudnione parkowanie, ale ja jak na razie daję sobie radę. jest to auto dla ludzi, którzy znają się na samochodach i wiedzą, że jest to kawał porządnego samochodu. Pozdrawiam wszystkich posiadaczy tego samochodu.
3,5
~chrisso@hoga.pl
Hatchback 2.0 103KM 76kW
Jeżdżę nim od 6 lat i oprócz uszczelki pod głowicą i kilku problemów ze starzejącym się układem chłodzenia, nie miałem poważniejszych problemów. Auto niezwykle wygodne zarówno dla kierowcy jak i pasażerów. Wcześniej jeździłem Volvo 740 i nie widzę specjalnej różnicy w komforcie jazdy. Auto jest nawet bardziej "miękkie" od Volvo i ma ergonomiczne, przestrzenne wnętrze.
~edyy
Hatchback 2.0 103KM 76kW
spoko furka luksusowa za rozsądną kase ,lubię nią pływac po trasie R25 i jazda........
3,7
~Demo6
Hatchback 2.0 103KM 76kW
Można określić jako dobryPrzypominam samochodzik na sprzedaż.Jest zaniedbany. Kontakt.Demo6@interia.pl
3,4
~magdaslow@hotmail.com
Hatchback 2.0 103KM 76kW
Wygodna limuzyna... raczej dla pasjonatów starych samochodów, lubiacych przy nich "grzebać" oraz zwolenników szybkiej i komfortowej jazdy, których po prostu nie stać na nowsze auto.