Ocena kierowcy - Renault 5 I

winko 507852013, 19 lat temu
Rok produkcji 1980
Renault 5 I 1.1 45KM 33kW 1980-1985 - Oceń swoje auto
renia piatkowska jest niepozorna i nie pokazuje na co ją stac po wyglądzie dlatego to dobre narzędzie do leczenia hamstwa na drodze
auto jest podrasowane fabrycznie z 45/na 65 km.świetny moment obrotowy przykłady elastyczności: na 1-ce 0-50 km/h /trochę zawyje/ na 2-ce 0-100 km/h na 3-ce 30-130 km/h/coś niesamowitego!/ na 4-ce 40-160 /bez komentarza/ poprostu renault super 5 gts 1,1
baaaaardzo długa no i dobrze bo w tym czasie można dokładac do pieca trójka jest bezkonkurencyjna jak przyredukujesz i trafisz w obroty zostawisz wszystkich
jak po torach . ujmuje 1 pkt za belke tylną /mam wybite łożysko i jeżdże już tak ponad rok ,koła z tyłu mam tak; /-------- ale jedzie i się tłucze nie kupujcie łożyska do belki!!!!!!!!!!! kosztuje 200 zł i za dużo przy tym roboty lepiej jechać na szrot i znależć belkę w dobrym stanie za 250-300 zeta kilka srub i gotowe
widze czasem nawet za dużo niż musze
składana kanapa to rewelacja wozisz co chcesz byle nie za duzo ciężkich rzeczy bo będziesz miałkoła jak wyżej na rysunku polecam na erotyczne wyprawy ,bez konkurencyjny wsiadanie do tyłu bez problemu
fatalnie nic nie działa ,wiatrak sie tłucze w aucie zimno ,horror !!!!!!!!!!!!!!!!!
jak na wymiary 4 osoby mają gdzie sie wyprostować ,rzadkość w tej klasie
nie narzekam prawie nic nie słychac /nie mam sportowego wydechu bo po co/
miasto 8,5 średnia 6,8 minimalna 5,8 /ale trzeba być szkotem i jechać ino ino/
zapłaciłem 2,5 tys za auto z gazem tyle co za malucha a maluch przy nim to kosiarka do trawy
psują sie "pierdoły" rozrusznik fatalny palą sie kable
oprucz belki tylnej i rozrusznika jest bardzo dobrze

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.1 45KM 33kW [l/100km]

7,3