Oceny Renault 5 II 1.4 i 60KM 44kW 1985-1990

Renault 5 II 1.4 i 60KM 44kW 1985-1990 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault 5 II 1.4 i 60KM 44kW 1985-1990

~budynprezes[a]tlen.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Jestem naprawde zadowolony z tego pojazdu. Kupilem swoją Renatkę od mojego dziadka. Początkowo dziadek straszył mnie drogimi częściami, bo to francuz. Ale jakoś nie zauważyłem bym kiedykolwiek płakał z powodu wyskoich cen części. Z majstarmi w mojej okolicy nie jestem po imieniu, próbuje przez to powiedzieć że nie mam z nią problemów bym musiał po majstarch jeździć. Dziś jest 14.11.2007r., ostatni raz u majstra byłem rok temu sprawdzić...
3,5
~Andrzej
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Nie łudźcie się gt turbo to autko dla fanatyków. Pali ile wlejesz, ale tyle frajdy co to auto, jeszcze żadne mi nie dało (6,7 sec do 100km/h). Jeżeli chcesz mieć zabawkę i poświęcić jej sporo czasu,serca, cierpliwości i pieniędzy - zdecydowanie polecam. Również jako auto na co dzień może się nadać, ale wtedy nie polecam wzmacniać. W razie pytań - mic.lup@wp.pl
3,4
~JK
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Ogólnie Renault 5 to sympatyczne autko, niestety już wiekowe. W konstrukcji i rozwiązaniach technicznych widać charakterystycznie pomieszanie lat 80 i 90. Auto raczej dla pasjonatów, godne polecenia są wersje sportowe oraz auta tzw. fazy drugiej.
~P. ze Śląska
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Ogólnie sympatyczne autko, nielubiane przez złodziei więc śmiało zostawiam go w nocy na mieście... ;P U przechodniów wzbudza czasem uśmieszek (bardzo zadbane i w 100% orginalny wygląd) a u kierowców którzy sięspodziewają że jest przestażałą kaczuchą mułowatym z silnikiem 1.1 podziw i zawstydzenie gdy ich wyprzedzi (nie rzadko nowego Focusa, nowe Megane, Clio, 206, 107, C1, C2, C3... czy inne podobne auta). Krótko i treściwie... małe a duże,...
~mateusz l.
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Autko jest rewelacyjne, postanowiłem, że jakkolwiek nie potoczyłyby się moje losy i jesli w przyszlosci stać mnie będzie na jakieś lepsze auto to zostawię sobie Renatkę jako maskotkę do dopieszczania, bo naprawde jest tego warta, to autko posiada duszę i charakterek - jak to wiekszosc starszych francuzów
~Slawek
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Dla mnie ten R5 jest rewelacyjny. Kupujac go nie spodziewalem sie, ze to az tak przyjemny samochod. Pretenduje do kultowego. Jezdzi sie bardzo przyjemnie, jest dynamiczny, dosc niezawodny, mozna na niego liczyc. Polecam!
Dziennik kosztów dla Renault 5 II 1.4 i 60KM 44kW
10,3
3,5
~miru1979_1979@go2.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
samochud ten jest dobrze pomyślan jazda nim to przyjemność a czasami to nawet więcej. Skłamałbym gdybym niepowiedział że mam małe zastrzeżenia do zawieszenia gdysz niezabardzo wytszymuje nasze polskie drogi , i terz może mała uwaga do pułosiek, a jeszcze mnie denerwuje to że niema czsowych wycieraczek przynajmniej w mojm modelu.
~soxlab@wp.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Wswojej klasie i przedziale cenowym nie mam sobie równych. Wygodna i miła, ale potrafi więcej niż na to wygląda. Serce samochodu wymaga troskiliwości, wtedy działa długo i dobrze. do tego pozbawiona kołpaków i postawiona na kołach 14 + niskie ogumienie i Renia zamienia się w agresora. :))
~arek17@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Jestem zmuszony tymsamochodzikiem jeżdzić gdyż za takie pieniądze (5tys)nie opłaca się go sprzedawać. Jeżdzę nim z ojcem od 6 lat i w tym czasie jak wynika z moich zapisków wydałem (części + usluga, kolega mechanik) 1800zł a więc na rok 300zł. Wykończenie okropne ale tanie utrzymanie. średnio 7 litrów gazu
~marzena
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
małe,zwinne autko . trzyma się drogi jak żaba. w trasie najlepiej mi się jedzie 140. mogłoby być cichsze. mankament-szyba w drzwiach mocowana na stałe[nie można regulować] , jest spawana na prowadnicach.