Ocena kierowcy - Renault 9

Ajfel, 18 lat temu
Rok produkcji 1983
Renault 9 1.4 60KM 44kW 1981-1988 - Oceń swoje auto
Kiedyś handlowałem z kimś autkami i naprawde jeździłem już wszystkim. Jeśli ktoś to czyta i chce zadecydować co sobie kupić to naprawde gorrąco polecam ja go kupiłem za 600zł a co można za taką kaske kupić? dobrego malucha? Poldka beż gazu? hmm nie ma co porównywać jeżdzi naprawde super jak za taką kaske , zresztą jak bym chciał kupić taką w idealnym stanie to myśle że 1500zł by mi wystarczyło. Gorrąco polecam.
Naprawde jak na taki silnik to to autko nieźle sie zbiera ;) i jeszcze jedno. Jest na łańcuszku więc to wielki +
U mnie niezbyt precyzyjnie wchodzą biegi ale idzie sie przyzwyczaić, zresztą 5tka w 83 roku to jest coś ;)
Fajnie sie prowadzi jak na atko z 83r. i kupione za 600zł to naprawde jest przyjemność z jazdy tym autkiem.
nie jest zła tylko szybki mi strasznie parują pomimo niezłego ogrzewania(szczególnie boczne)
hmm krztałtuje sie na niezłym poziomie.
szybko sie nagrzewa t.j.w. szybki nie chcą odparowac. ale pozatym naprawde OK
troszke ciasno jestem bardzo wysokim facetem (200cm) ;) więc troszke to odczuwam.
raczej jest cicho nic nie stuka nie puka jakieś radyjko i naprawde można sie delektować jazdą bez zakłuceń.
paliwka nie potrzebuje za dużo przy częstym zapalaniu na zimnym silnku nie weźmie więcej niż 9 litrów po mieście a tak to jakieś 7 i pół , po trasie nie depcząc tak przy stówce, myśle że można zejść poniżej 7miu.
Za małą kaske super autko. Jak dobrze poszukać to można znaleść 9tke z niezłym wyposarzeniem( szybki w prądzie, centr. zamek, obrotomierz) kiedyś taką miałem wszystko to miałem mimo że też była z 83 roku(wszystko fabryczne) żałuje że ją sprzedałem. Pozdrawiam.
Silnik na łąńcuszku , nic do niego jescze nie kupowałem bo nawet sie nie psuje ale pewnie częsci troszke droższe od VW czy opla ale uważam że jest naprawde OK
Nie boje sie tym autkiem jechać gdzieś dalej. Tam nie ma sie co psuć.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 60KM 44kW [l/100km]

6,8