Lista ocen Renault Captur I Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW 2013-2017 (19) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MORSZCZACHA
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Po zimie tylne bębny zaszły lekkim rdzawym nalotem , denerwujące czujniki ciśnienia , po zmianie opon zima /lato. konieczna wizyta w ASO celem resetu komputera. Aktualizacja: mamy 2019r captur po 4 latach eksploatacji: 1. W 2018 r. kostka drzwiowa kierowcy źle styka i głośnik raz działa raz nie (naprawa gwarancyjna) 2. W 2019 kwiecień - Wymiana 2 łączników stabilizatora. Nic więcej - oby tak dalej. 3. Co do czujników kół , po zrobieniu...
~B.
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Nowy samochód więc na razie nic się nie dzieje natomiast trzeba zwrócić uwagę na bardzo delikatny lakier który wybitnie łatwo się rysuje. Dodatkowo w moim samochodzie pojawił się ubytek klaru na masce i będzie w ramach gwarancji nakładana nowa warstwa - zobaczymy jak spisze się serwis Renault.
~Łukasz
Renault Captur
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Wybity stabilizator łącznika przy 35000 km. Wycieraczki załączają się przed płynem co powolne powoduje rysowanie szyby - serwis nie potrafił pomóc. Brakuje trybu wolnego w wycieraczkach - tryb auto czasem denerwuje włączając sie zbyt często albo za rzadko. Poza tym bez problemów.
~andy32_pl
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Dwukrotnie wymieniana centralka Autoalarmu. Dopiero zaczerpnięta przez ASO od producenta pomoc pomogła rozwiązać problem. Wymieniono na centralkę przesłaną od producenta i alarm zaczął pracować jak należy. Znaczna upierdliwość, ale od czego jest gwarancja. 5 dla ASO.
~Wincent
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Nic nie mogę napisać gdyż z samochodem nic się nie działo. Przegląd, benzyna i zero dodatkowych kosztów i wizyt w serwisie. Na marginesie polecam ASO Renault w Siedlcach. Świetna obsługa i dobre ceny - ale to może z racji, że tam kupiłem Captura.
~JaceK
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Miałem już megane i było ok! Nie jestem ślepo zapatrzony w produkty niemieckie - często "modyfikowane"!? w garażach. Dlatego wierzę że z niezawodnością b. dobrze. Francuzi już wyszli z wieku niemowlęcego w elektronice!
~Andrzej
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Po 2 latach i ponad 30.000 km z autem nic się nie dzieje. Nie korzystałem z dodtkowego serwisu w ramach gwarancji poza pierwszym przeglądem. Warto tankować dobrej jakości paliwo, wymieniać olej wg zaleceń i cieszyć się z jazdy.
~Michał Moś
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Jak to w aucie. Coś się zatnie, na chwilę wariuje elektronika...ja to powtarzam za innymi. Mi się to nie zdarzyło jeszcze. A jeśli coś, to mam nadzieję, że będą to "pierdoły", a nie grube sprawy.
~Tomasz
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Nie dotknęły mnie żadne usterki więc daje maksymalnie ale może w miarę upływu czasu coś się pojawi. Na chwilę obecną auta sprawuje się dobrze ale to jest komfort posiadania nowego auta.
~Darek
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Wszystko świetnie i bez problemowe użytkowanie. Auto warte swoich pieniędzy. Po ponad roku i 16 tys. km zero problemów.
Renault Captur I Crossover